Translations

Autotranslations

 Share this!
   
   
Tournament name:

Kretsmesterskap for barn og unge 2019, Akershus


Updated
okt 20 19
@ 21:41

Views:4471

Site powered by:

TournamentService
Locations of visitors to this page

Site:

Jong skole, Jongssvingen 5, 1337 Sandvika

Play date:

20. okt 19

 Welcome   Signup   Participants   Games   Standings  Other tournaments

Participants:
TitleGiven nameLast nameClubi-RapidGroup
  William Alexander Olsen Bærum 1676 D, E og F
  Vebjørn Maanum Leonhardsen Bærum 1645 A, B og C
  Dag Einar Bjørkevoll Nord Nittedal 1530 A, B og C
  Mikael Digernes Nittedal 1489 D, E og F
  Aleksander Stolp Bærum 1449 A, B og C
  Ask Amundsen Sørum 1598 A, B og C
  Tormod Carlin Bærum 1147 A, B og C
  Peder Marcus Aamodt Ski Sjakk 1640 D, E og F
  Magnus Mobæk Nes 1227 A, B og C
  Sigurd Wist Kveine Bærum 1193 A, B og C
  Johnson Shi Dragulf Akershus 1192 D, E og F
  Steinar Dieseth Skogholt Nes 1302 A, B og C
  Aksel Nes Nittedal 1121 A, B og C
  Lasse Lysgård Andersen Nittedal 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Leo Sikkut Berger Bærum 0 D, E og F
  Emilian Loeve Brandsdal Bjugn Bærum 1033 G: 9 år og yngre (2010 og
  Gardar Foss Bjørnstad Bærum 1214 A, B og C
  Hallvard Foss Bjørnstad Dragulf Akershus 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Birk Braaten Dragulf Akershus 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Erland Brokke Nes 0 D, E og F
  Niklas Brokke Nes 0 A, B og C
  Zayan Chaudhry Dragulf Oslo 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Nikolay Den Roover Bærum 1178 G: 9 år og yngre (2010 og
  Aron Eberlin Ullr 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Elias Heen Eidet Bærum 0 A, B og C
  Saad Abobaker Elmi Bærum 1634 A, B og C
  Florian Elseth Dragulf Akershus 0 D, E og F
  Benjamin Eriksen Bærum 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Lars Haakon Eriksson Bærum 0 D, E og F
  Amadeus Hestvik Evenshaug Bærum 1448 A, B og C
  Amalie Karina Fagerjord Dragulf Akershus 0 D, E og F
  Oliver Gangsø Follo BSK 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Leo Grimstad Bærum 0 D, E og F
  Aaron Haveland Sørum 1171 D, E og F
  Amalie Linnea Heibo Dragulf Akershus 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Amandus Innset-Ekkje Follo 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Aradhya Jain Bærum 0 D, E og F
  Sindre Kvedalen Ski Sjakk 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Leander Land-Daniloff Bærum 0 D, E og F
  Tianming Liu Dragulf Akershus 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Sophie Middelthon Dragulf Akershus 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Jonathan Farstad Pettersen Follo BSK 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Matheo Farstad Pettersen Follo BSK 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Paul Sagen Dragulf Akershus 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Tim Sagen Dragulf Akershus 0 D, E og F
  Mathias Salthammer Ski Sjakk 1103 G: 9 år og yngre (2010 og
  Alfred Skjerve Seierstad Bærum 0 D, E og F
  Sverre Skillestad Ski sjakk 1056 A, B og C
  Oda Kofoed Skramstad Bærum 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Cornelius Skryseth Bærum 0 D, E og F
  Vegard Smeby Fjørtoft Bærum 1104 G: 9 år og yngre (2010 og
  Petter Smedsrud Dragulf Akershus 0 D, E og F
  Victor Strat Bærum 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Nilas Sæth Lille Bærum 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Julie Sømhovd Nordstrand 1167 A, B og C
  Sai Anirudh Tarra Dragulf Akershus 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Amos Kalombola Trinborg Dragulf Akershus 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Nicholas Kalombola Trinborg Dragulf Akershus 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Kha Chang Vo Bærum 1208 D, E og F
  Emil Volkmer Dragulf Akershus 0 D, E og F
  Moritz Volkmer Dragulf Akershus 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Zoha Wahab Dragulf Akershus 0 G: 9 år og yngre (2010 og
  Atil Bakiyev Yndesdal Bærum 0 D, E og F
You can sort the list by clicking the column headers

Group overview:
Group:G: 9 år og yngre (2010 og yngre)D, E og FA, B og CTOTAL
Player count:27201663
Avg. FIDE rating:1104139613381314