Translations

Autotranslations

 Share this!
   
   
Tournament name:

Landsturneringen 2012


Updated
apr 18 17
@ 19:15

Views:222285

Site powered by:

TournamentService
Locations of visitors to this page

Site:

Sandefjord

Play date:

07. - 14. jul 12

 Welcome   Participants   Games   Standings  Other tournaments

Participants:
TitleGiven nameLast nameGroup
GM Jon Ludvig Hammer Klasse Elite
GM Simen Agdestein Klasse Elite
IM Frode Elsness Klasse Elite
GM Berge Østenstad Klasse Elite
IM Espen Lie Klasse Elite
GM Rune Djurhuus Klasse Elite
IM Frode Olav Olsen Urkedal Klasse Elite
FM Kjetil Stokke Klasse Elite
FM Andreas G.R. Moen Klasse Elite
FM Stig Tjomsland Klasse Elite
IM Atle Grønn Klasse Elite
IM Erik Fossan Klasse Elite
IM Øystein Hole Klasse Elite
IM Nicolai Getz Klasse Elite
FM Brede Alex. Kvisvik Klasse Elite
  Kristian Stuvik Holm Klasse Elite
FM Espen Forså Klasse Elite
  Svein Berg Klasse Mester
  Benjamin Arvola Klasse Elite
  Aryan Tari Klasse Junior A og B
FM Petter Fossan Klasse Mester
  Gudmund Stenersen Klasse Mester
FM Ragnar Harald Hoen Klasse Senior A
  Anders Hobber Klasse Mester
  Jon Kristian Haarr Klasse Elite
  Vegar Koi Gandrud Klasse Mester
  Lars Breivik Klasse Mester
  Geir I Henriksen Klasse Mester
  Dag Ulvin Klasse Mester
FM Jøran Aulin-Jansson Klasse Mester
FM Ole Christian Moen Klasse Mester
  Bror Thanke Klasse Elite
  Stig K. Martinsen Klasse Mester
FM Jarl H Ulrichsen Klasse Senior A
  Jan Sørgjerd Klasse Mester
  Lars Kjølberg Klasse Senior A
  Johannes Kvisla Klasse Mester
  Frode Lillevold Klasse Mester
  Håkon Briseid Klasse Mester
  Anders G Hagen Klasse Mester
  Ivar Chavannes Klasse Mester
  Tor Gulbrandsen Klasse Mester
  Tor Arne Hauge Klasse Senior A
  Johannes Høie Klasse Mester
  Toan Thanh Pham Klasse Mester
  Øyvind Pedersen Klasse 1
  Ole Woldseth Klasse Mester
  Christian Laverton Klasse Mester
  Lars Erik Pedersen Klasse Mester
  Per O Andersen Klasse 1
  Lars Oskar Hauge Klasse Mester
  Kenneth Einarsen Klasse Mester
  Tor Kristian Larsen Klasse 1
  Sebastian Mihajlov Klasse Kadett A og B
  Hans Arild Runde Klasse 1
  Johan Salomon Klasse Kadett A og B
  Henrik Carlseny Klasse 1
  Johan-Sebastian Christiansen Klasse Junior A og B
  Ole Morten Persen Klasse 2
  Erlend Kyrkjebø Klasse Junior A og B
  Hans Chr Fotland Klasse Senior A
  Arnold Mundal Klasse Senior A
  Ole Jørn Gyldenås Klasse 1
  Per Kr Vigdal Klasse 1
  Kjetil Strand Klasse Senior A
  Jo Kristian Løberg Klasse Mester
  Stein Sollid Klasse Senior A
  Per Gisle Svendsen Klasse 1
  Svein Arne Thrana Klasse 1
  Helge E. Theting Klasse 1
  Terje Torgersen Klasse 1
  Gunnar Stake-Larsen Klasse 1
  Tron Walseth Klasse 1
  Carsten Aubert Klasse 1
  Stian Johansen Klasse Mester
  Tor Botheim Klasse 1
  Jens Hjorth Kjølberg Klasse Junior A og B
  Leif Bjornes Klasse 1
  Per Nestande Klasse 1
  Kjell Magne Johnsen Klasse 1
  Magnus Monsen Klasse Senior A
  Willy L. Olsen Klasse Senior A
  Henning Kjøita Klasse Kadett A og B
  Johannes Haug Klasse Junior A og B
  Raymond Boger Klasse 1
  Jørn Snellingen Klasse 1
  Håvard Bjerkevik Klasse 2
  Ole Emil Frisvold Klasse 1
  Jon Gunnar Tufta Klasse 1
  Erland Henrichsen Klasse Senior A
  Tore Garberg Klasse 1
  Kjell M Haug Klasse Senior A
  Bjørn Haveland Klasse 1
  Eskil Ekeland Grønn Klasse Lilleputt
  Lars Johansen Klasse 1
  Anita Grønnestad Klasse 1
  Tom Ivar Jenkins Klasse Senior A
  Jøran Sten Pettersen Klasse 2
  Timmie Nygaard Klasse Mester
  Robin Olsen Klasse 1
  Trond Harald Saltnes Klasse 2
  Jan Synnestvedt Klasse Senior A
  Kjell Håkon Lien Klasse Junior A og B
  Roar Lindblom Klasse Senior A
  Odd Andersen Klasse Senior A
  Leif Kverndal Klasse Senior A
  Johnny Hanssen Klasse 2
  Odd Habberstad Klasse Senior A
  Roar Thorstensen Klasse Senior A
  Asbjørn O. Steinskog Klasse Junior A og B
  Sondre Merkesvik Klasse Lilleputt
  Øyvin Strand Klasse Senior A
  Sven Sawa Klasse Senior A
  John Ivar Brekke Klasse 3
  Jan Stokke Klasse 1
  Øystein Johnsen Klasse Senior A
  Sigmund Lunde Klasse 1
  Thore Østrem Klasse Senior A
  Jonatan M Andersen Klasse 2
  Jan Arne Bjørgvik Klasse Senior A
  Torgeir Kjøita Klasse Kadett A og B
  Tom R Wister Klasse 2
  Karsten Ovesen Klasse Senior A
  Aleksander Omtvedt Klasse 2
  Knut Ø Abrahamsen Klasse 2
  Leif Trygve Hegvik Klasse 1
  Karim Ali Klasse 2
  Odd Birkestrand Klasse Senior A
  Lewi Bekkelien Klasse 2
  Roger Sætre Klasse 2
  Morten Røine Klasse 2
  Rolf E Syvertsen Klasse 2
  Otto Milvang Klasse 2
  Jørund Berstad Klasse 2
  Arman K Ghaderi Klasse Lilleputt
  Vegard Simensen Klasse Junior A og B
  Eivind Sæteren Berntsen Klasse 2
  Jørgen Hoel Klasse Junior A og B
  Olav Erikstad Klasse 1
  Carl Christian Aarnes Klasse 2
  Kjetil Andås Klasse Kadett A og B
  Hans Hovden Klasse 2
  Simon Barane Klasse Junior A og B
  Hans R Thjømøe Klasse Senior A
  Andreas Strand Klasse 2
  Per H. Wibe Klasse Senior A
  Jan Svenske Klasse Senior A
  Pål Skogli Klasse 2
  Johannes Høva Bøhler Klasse 1
  Håkan Lane Klasse 1
  Frode Arntsen Klasse 2
  Jussi Dyrnes Klasse 2
  Pål Moe Klasse 2
  Benjamin Haldorsen Klasse Lilleputt
  Håvard M Skagseth Klasse 2
  Ida Lahlum Klasse 3
  Magnus Aartun Klasse Junior A og B
  Tore Høe Løvaas Klasse Senior B
  Rudolf Steinkellner Klasse 3
  Per Tore Aanonsen Klasse Senior A
  Trygve Dahl Klasse Lilleputt
  Eivind X Djurhuus Klasse Lilleputt
  Bjarne J. Engevik Klasse 2
  Maud Rødsmoen Klasse Kadett A og B
  Henrik Øie Løbersli Klasse Kadett A og B
  Guttorm Andersen Klasse 2
  Eivind Aartun Klasse Kadett A og B
  Håkon N Nordstrøm Klasse Kadett A og B
  Hans K. Gaarder Klasse 3
  Tore Teigen Klasse Senior B
  Edit Machlik Klasse Kadett A og B
  Jan Rune Moberg Klasse 1
  Martin Bergsjø Østby Klasse Lilleputt
  Harald Thorstensen Klasse Senior A
  Odd Gunnar Malin Klasse 2
  Åsmund Sem-Johansen Klasse 2
  Kjell H Johansen Klasse Senior A
  Monika Machlik Klasse Kadett A og B
  Bibek Liu Klasse Kadett A og B
  Sherington Amarapala Klasse Kadett A og B
  Frode Høva Klasse 2
  Harald Mottang Klasse 3
  Torge Ugland Klasse 3
  Eirik Kyrkjebø Klasse 3
  Tore Martin Madsø Hauan Klasse 3
  Mathias Sætre Klasse Kadett A og B
  Andreas G Tryggestad Klasse Miniputt
  Lasse E Bjørn Klasse Kadett A og B
  Bjørn Berg Johansen Klasse Senior B
  Ulrik Olsen Klasse Lilleputt
  Thoralf N Barstad Klasse 2
  Jon Machlik Klasse Kadett A og B
  Stig-Atle Paulsen Klasse 3
  Benjamin Imsrud Klasse Lilleputt
  Bjørn Ellingsrud Klasse 3
  Anders Knudsen Beck Klasse 3
  Steinar Leite Klasse 2
  Sigurd Kittilsen Klasse 2
  Heidi Røneid Klasse 3
  Tore-Inge Bratteteig Klasse Senior A
  Gunnar Bue Klasse Senior A
  Jonas H Rasmussen Klasse Kadett A og B
  Anders Stanghelle Klasse 3
  Sigve Hølleland Klasse Kadett A og B
  Marte B Kyrkjebø Klasse Kadett A og B
  Terje Lie Klasse Senior A
  Tore Reppen Klasse Senior A
  Audun Hoem Klasse 3
  Trond Jacobsen Klasse 3
  Jonar Lensebakken Klasse 3
  Hans-Henry Jacobsen Klasse 3
  Øyvind Hoem Vaseng Klasse 3
  Erling Dyrhaug Skjølås Klasse Lilleputt
  Niklas Savio Klasse 4
  Ingrid Øen Carlsen Klasse 2
  Jens Petter Olsen Klasse 4
  Sverre S Dyrhaug Klasse Kadett A og B
  Per Tveten Klasse Senior A
  Hanna B Kyrkjebø Klasse Kadett A og B
  Vegard Viken Kallset Klasse 3
  Endre Machlik Klasse Lilleputt
  Espen Andreassen Klasse Kadett A og B
  Johnny Schmidt Klasse 1
  John Kr. Johnsen Klasse 2
  Gunnar Lie Klasse 2
  Geir Nesheim Klasse 2
  Arild Øksnevad Klasse 2
  Ken T Nordtvedt Klasse 2
  Bjarte Engeset Klasse 2
  Henrik Aas Klasse 2
  Truls Skauge Klausen Klasse 2
  Anders Sørjordet Klasse 2
  Eirik V Kallset Klasse 2
  Svein E Ruud Klasse Senior A
  Olav K. Fredriksen Klasse 2
  Viggo Andersen Klasse Senior A
  Thomas Gjerken Larsen Klasse 2
  Bernt Kirkebø Klasse Senior B
  Otto Brokke Klasse 3
  Rasmus L Haugland Klasse Lilleputt
  Rune Borøy Klasse 3
  Gunnar Hellem Klasse Senior A
  Fredrik Seim Klasse 3
  Egil Aarstad Fjeldheim Klasse Kadett A og B
  Ketil Drevvatn Klasse 2
  Olav Hjortås Klasse 3
  Daniel Steen Hauge Klasse Kadett A og B
  Werner Solberg Klasse 3
  Joshua Paul Schmidt Klasse 3
  Steinar Simonsen Klasse Senior B
  Bård Fadnes Klasse 3
  Alexander Berezkin Klasse 3
  Cornelius Kvendseth Klasse Lilleputt
  Morgan Henriksen Klasse 3
  Benjamin Mjelde Andersen Klasse Junior A og B
  Øyvind Hjelle Klasse 3
  Odd Frydendal Klasse Senior B
  Øyvind Carstensen Klasse 3
  Oddvar Kristiansen Klasse 3
  Lars A Stensen Klasse 3
  Rune Bergquist Klasse 3
  Jack Svåren Klasse 3
  Yngve Lindsjørn Klasse 3
  Finn Arild Wister Klasse 3
  Audun Engeset Klasse Lilleputt
  Elise Sjøttem Jacobsen Klasse Lilleputt
  Harald Omland Klasse Senior B
  Ingrid Strand Klasse 3
  Trond Kristensen Klasse 3
  Martin Nilsen Klasse Kadett A og B
  Arne Sørli Klasse Senior B
  Leif Gulliksen Klasse Senior B
  Geir F Lorem Klasse 3
  Odd Ivar Fystro Klasse 3
  Odd Arne Elstad Klasse 3
  Gitle Kirkesola Klasse 3
  Tore Thonstad Klasse Senior B
  Kjetil Nylund Klasse 3
  Martin Saltvedt Klasse Lilleputt
  Oddvar Nordmark Klasse Senior B
  Kjell Iversen Klasse 3
  Flemming Aas Klasse Kadett A og B
  Didrik Braathen Klasse Lilleputt
  Idar Sørensen Klasse 3
  Petter Gjertsen Klasse Junior A og B
  Gunnar Lilleng Klasse Senior B
  Frode Fredriksen Klasse 4
  Vegard Garmark Klasse 4
  S. Kristian Røilid Klasse 4
  Kazim Yilmaz Klasse 4
  Ola Torstein Endresen Klasse 4
  Tom-Greger Knutsen Klasse 4
  Finn Syvertsen Klasse Senior B
  Anders Nilsson Aure Klasse 4
  Erik Lind Pedersen Klasse Senior B
  Kristoffer Haugan Klasse 4
  Sigve Sundsbø Klasse Lilleputt
  Bjørn Nytrø Klasse 4
  Georg Balas Klasse 4
  Morten Sand Klasse 4
  Olav Skjæveland Klasse Senior B
  Tom Steinskog Klasse 3
  Nils R Utsi Klasse Senior B
  Tor Petterson Klasse Senior B
  Tor Skaslien Klasse 4
  Ulf R Hansen Klasse 4
  Eric Torgersen Klasse 4
  Bjørn Noralf Dybvik Klasse 4
  Leif Kjøita Klasse 4
  Shaun Ondo Klasse Lilleputt
  Martin G Johnsen Klasse Kadett A og B
  Trond V Braathen Klasse Senior B
  Arne Samskott Klasse 4
  Thorbjørn Skaug Klasse Senior B
  Lars Hope Klasse 4
  Sara Næss Klasse Lilleputt
  Pål Egil Knutsen Klasse Senior B
  August Berntsen-Øybø Klasse 4
  Ove Johansen Klasse 4
  Odin Nikolai Heier Klasse Miniputt
  Jing Shan Liu Klasse 4
  Eirik Moltu Klasse 4
  Klaus Smedtorp Klasse Senior B
  Andreas Fossan Klasse Lilleputt
  Aschmirthan Sivaranjan Klasse Kadett A og B
  Svein Erik Kringstad Klasse 4
  Oddvar Aasen Klasse Senior B
  Leiv Røsok Klasse 4
  Andre Nielsen Klasse Miniputt
  Benjamin Fossan Klasse Lilleputt
  Odd G. Ridal Klasse 4
  Otto Prytz Klasse 4
  Seelan Anthony-Pillai Klasse 4
  Harald Peter Stette Klasse 4
  Jørn Torsdal Klasse 4
  Ingrid Andrea Greibrokk Klasse Lilleputt
  Aleksander Fossan Klasse Miniputt
  Øyvind Mørkedal Klasse 4
  Per Nordbye Klasse 4
  Regine Forså Klasse Lilleputt
  Magne O. Bolme Klasse 5
  Henrik G Tallaksen Klasse Lilleputt
  Eirik Hauge Klasse 5
  Per Magnus Larsen Klasse 5
  Maria Næss Klasse Miniputt
  Eivind Svanes Klasse Lilleputt
  Iver Halse Klasse Kadett A og B
  Helene Lorem Klasse Lilleputt
  Aud Norunn Strand Klasse 5
  Anton Ræder Klasse Lilleputt
  Anton Amarapala Klasse 5
  Ruben Guerrero Klasse 5
  Håvard Aure Klasse 5
  Kristoffer Bråtveit Klasse Lilleputt
  Sindre Løndalen Klasse Lilleputt
  Øyvind B Fløtten Klasse Lilleputt
  Stein Sjuls Hansen Klasse 5
  Maria Skaslien Klasse Miniputt
  Odin Aa Solum Klasse Lilleputt
  Thyra Kvendseth Klasse Miniputt
  Dag E B Nord Klasse Lilleputt
  Olav Baade Møen Klasse 5
  Ole Birkeland Klasse 5
  Johan Lien Klasse 5
  Sverre Hoem Klasse 5
  Ludvig Brannsether Ellingsen Klasse Kadett A og B
  Maria Greibrokk Klasse Miniputt
  Ingvild Brekke Fløtten Klasse 5
  Christoffer Stensrud Klasse Lilleputt
  Eli Marit Ødegaard Klasse 5
  Martin Lopez Klasse 5
  Ulrikke Langvik Klasse Miniputt
  Andreas Skotheim Klasse Lilleputt
  Ingrid Skaslien Klasse Miniputt
  Alexander Blonz Klasse Lilleputt
  Elisabeth Aa Solum Klasse 5
  Mats Nærheim Klasse Miniputt
  Malin Imsrud Klasse Miniputt
  Henrik Øieroset Klasse Lilleputt
  Odd Aa Solum Klasse Miniputt
  Roar Andre Bakken Klasse 5
  Amalie Isabel Merkesvik Klasse Miniputt
  Embla Ekeland Grønn Klasse Miniputt
  Jon Ræder Klasse 5
  Jens Christian L. Opdahl Klasse Miniputt
  Jens Østmann Klasse 5
  Henrik Skjeggerud Hansen Klasse Miniputt
  Tor Fredrik Kaasen Klasse Miniputt
  Pradheeban Sivaranjan Klasse Miniputt
  Knut Henrik Tallaksen Klasse 5
  Oddvar Solum Klasse 5
  Einar Lorem Klasse Miniputt
  William Sandberg Olsen Klasse Miniputt
  Linnea Garberg Tryggestad Klasse Miniputt
  Bishal Liu Klasse Miniputt
  Sissel M. Engevik Klasse 5
  Kjell Nygaard Klasse 5
  Sheroni Amarapala Klasse Miniputt
  Gaute Bergan Klasse Miniputt
  Birk Arildssønn Blekken Klasse Lilleputt
  Sofie Bråtveit Klasse Miniputt
  Joakim Bystadhagen Klasse 4
  Paulius Cebatarauskas Klasse Lilleputt
  Miresa Daaba Klasse 4
  Haakon Faye-Lund Klasse Miniputt
  Hans Ludvig Flått-Bjørnstad Klasse Kadett A og B
  Helena Oline Flått-Bjørnstad Klasse Lilleputt
  Peter Johan Flått-Bjørnstad Klasse Miniputt
  Tuva Marie Flått-Bjørnstad Klasse Kadett A og B
  Leif Runar Forsth Klasse 5
  Daniel Fossan Klasse Miniputt
  Benjamin Halvorsen Klasse Miniputt
  Håkon Skjeggerud Hansen Klasse Miniputt
  Arne Kjelsbøl Huse Klasse Miniputt
  Sigurd Kjelsbøl Huse Klasse Miniputt
  Sigrid Jakhelln Kjøita Klasse Miniputt
  August Kristiansen Kløfsrud Klasse Miniputt
  Erik Kristiansen Klasse 5
  Ingrid Jødre Kvamme Klasse Miniputt
  Thomas Jødre Kvamme Klasse Miniputt
  Knut H Moen Klasse 2
  Mads Wollan Myhre Klasse Miniputt
  Andreas L Opdahl Klasse 2
  Bjørn Robertsen Klasse Miniputt
  Erik Røys Klasse 5
  Simon Sand Klasse Miniputt
  Asbjørn Abelsen Sekse Klasse Lilleputt
  Eva Skaslien Klasse Miniputt
  Dan Vegar Sletten Klasse 3
  Jon Philip Solem Klasse Lilleputt
  Benjamin Stensrud Klasse Miniputt
  Ketil Stephensen Klasse Senior B
  Stein Arild Strømme Klasse Senior B
  Mikael Takle Klasse Miniputt
  Charlotte Tallaksen Klasse Miniputt
  Mads Vestby-Ellingsen Klasse Miniputt
  Harald Christian Vestjord Klasse Miniputt
You can sort the list by clicking the column headers

Group overview:
Group:Klasse EliteKlasse MesterKlasse 1Klasse 2Klasse 3Klasse 4Klasse 5Klasse Senior AKlasse Senior BKlasse Junior A og BKlasse Kadett A og BKlasse LilleputtKlasse MiniputtTOTAL
Player count:20283549473526402413324246437



Sparebank1 Buskerud-Vestfold

Sandefjord kommune

Jotun

Kragerø GP 2012