Translations

Autotranslations

 Share this!
   
   
Tournament name:

Landsturneringen 2019

logo Larvik


Updated
jul 15 19
@ 01:45

Views:108032

Site powered by:

TournamentService
Locations of visitors to this page

Site:

Boligmappa arena, Larvik

Play date:

05. - 13. jul 19

 Welcome   Signup   Participants   Games   Standings  Other tournaments

Participants:
TitleGiven nameLast nameClubi-RtgGroupPayed
  Gunnar Lie Porsgrunn SK 1788 2
  Jøran Sten Pettersen Porsgrunn SK 1785 2
  Vidar Aleksander Kopperud Tønsberg SK 1777 2
  Halvor H Hartvig Indre Østfold SS 1767 2
  Svein Dale SK 1911 1755 2
  Per Chr Ødegaard Trondheim SF 1754 2
  Frode Arntsen Kristiansand SK 1750 2
  Arne K Lindmo Groruddalen SK 1747 2
  Svein Harald Endresen Caissa SK 1741 2
  Birger Kvam Svartlamon SL 1740 2
  Kim Roger Hansen Westrum Nittedal SK 1731 2
  Mark Akali Namsos SK 1730 2
  David A Grøndahl Drammens SK 1730 2
  Bengt-Arne Jørgensen Molde SK 1727 2
  Oyvind Hjelle Bodø SL 1721 2
  Ulrikke Langvik Hell SK 1720 2
  Kolbjørn-Albin Johansen Hønefoss SK 1719 2
  Thoralf N Barstad Nordstrand SK 1713 2
  Ingar Berg Burchard Mosjøen SK 1712 2
  Martin Thorstensen Porsgrunn SK 1710 2
  Markus Slettmoen Hamar SS 1709 2
  Dag Einar Bjørkevoll Nord Nittedal SK 1707 2
  Kristian Thunestvedt Evjen Stavanger SK 1700 2
  Jon Kielland-Lund Follo SF 1698 2
  Per Arne Skrede Aalesunds SL 1696 2
  Ida Lahlum SK 1911 1690 2
  Lars-Arne Oldernes Porsgrunn SK 1684 2
  Morgan Henriksen Fredriksstad SS 1683 2
  Eirik Søyland Stavanger SK 1682 2
  Knut Valle Otta SK 1679 2
  Arne Unneland Aalesunds SL 1677 2
  Gunnar Eiken Sotra SK 1675 2
  Andreas Fuskeland Kro Fredriksstad SS 1673 2
  Lars Sevald Leknes Akademisk SK 1664 2
  Sigurd Lauvås Gaure OSS 1657 2
  Sondre Stai Trondheim SF 1657 2
  Roar Sola Jæren SK 1656 2
  Odd Gunnar Heitun Kragerø SK 1654 2
  Trond Jacobsen Lillestrøm SS 1651 2
  Rune Bergquist Tønsberg SK 1651 2
  Ariza Hina Søråshøgda SK 1651 2
  Erik Grindbakken SK Stjernen 1648 2
  Øystein Viken Kallset Kristiansund SK 1647 2
  Tom-Greger Knutsen Samisk SF 1645 2
  Pal Nordquelle Nordstrand SK 1640 2
  Alisha Shehzad Sandnes SK 1637 2
  Tomm Gulliksen Hurum SK 1636 2
  Werner Solberg Nordstrand SK 1636 2
  Amanda Mai Irgens Eiding Fredriksstad SS 1633 2
  Ivar Kosberg Molde SK 1633 2
  John Olav Kroken SK Stjernen 1629 2
  Rune Kleiven Rynning Florø SK 1620 2
  Vincent Dæhli Tønsberg SK 1614 2
  Gjermund Tandberg Modum SK 1613 2
  Terje Wivestad Nordstrand SK 1613 2
  Tommy Sneltvedt Eiker SK 1612 2
  Odd Gunstein Berg Drammens SK 1611 2
  Tore Martin Madsø Hauan Trondheim SF 1610 2
  Daniel Sinnes Jæren SK 1609 2
  Fredrik Aasen Haukås SK 1606 2
  Bjarne Gustad Guovdageainnu SA 1604 2
  Johannes Ofstad Mosjøen SK 1603 2
  Pål Norvoll Guovdageainnu SA 1599 2
  Ståle Nilssen Asker SK 1570 2
  Torge Ugland Nordstrand SK 1570 2
  Steinar Flo Nordstrand SK 1569 2
  Ingrid Strand Modum SK 1535 2
  Ole-Kristian Nergård OSS 1505 2
You can sort the list by clicking the column headers

Group overview:
Group:EliteMester12345Sr 65Sr 50Senior BJuniorKadettLilleputtMiniputtTOTAL
Player count:2646476849524529132810353543526
Avg. FIDE rating:239820911863166814841303110217131844143520351686154413391663



Turneringsservice har
fortsatt litt problemer.
Vi har satt opp
alternative løsninger her:
Norsksjakk.no
sjakknm2019.no: oppsett
sjakknm2019.no: resultater

Følg sjakk-NM her:
Bulletin
Live-partier
Program

 

Sjakk-NM i
sosiale medier: