Translations

Autotranslations

 Share this!
   
   
Tournament name:

Landsturneringen 2019

logo Larvik


Updated
des 19 19
@ 23:08

Views:124229

Site powered by:

TournamentService
Locations of visitors to this page

Site:

Boligmappa arena, Larvik

Play date:

05. - 13. jul 19

 Welcome   Signup   Participants   Games   Standings  Other tournaments

Participants:
TitleGiven nameLast nameClubi-RtgGroupPayed
  Martin Skretteberg OSS 1397 4
  Lasse Skaansar Larvik SK 1394 4
  Christian Sandberg Kongsvinger SK 1391 4
  Scott Macody Lund SK Stjernen 1389 4
  Mia Bongo Norvoll Guovdageainnu SA 1386 4
  Corinna Lotz Aalesunds SL 1383 4
  Jacob Ounji Nygård Larvik SK 1377 4
  Geirr Alèn Rasmussen Sortland SK 1375 4
  Sivert Børseth Hell SK 1371 4
  Håvard Skotheim Tønsberg SK 1367 4
  Ole Eivind Endeberg Svene SK 1366 4
  Thomas Erma Møller Asker SK 1365 4
  Ida Landsverk SK Stjernen 1364 4
  Eivind Andreas Almli Aure SK 1356 4
  Tom Brentebråten Nordstrand SK 1356 4
  Terje Wahl Lillestrøm SK 1354 4
  Ken Ronny Schouten Tromsø SK 1352 4
  Robin Kjær Haugerud SK 1339 4
  Knut Steinar Bu Folgefonn SK 1338 4
  Ivar Endeberg Kongsberg SK 1329 4
  Sofie Kristine Ratama Alta SK 1329 4
  Markus Søderholm Lofoten SK 1329 4
  Richard Tobiassen Stavanger SK 1321 4
  Rune Edøy Kristiansund SK 1319 4
  Erling Tenold Nordstrand SK 1310 4
  Viktor Marthinussen Haukås SK 1301 4
  Anniken Vestby Tromsø SK 1301 4
  Preben Teigen Badar Tromsø SK 1298 4
  Magne O. Bolme NSSF 1286 4
  Henrik M Bechstrøm SK Stjernen 1281 4
  Anne Grete Nebell SK Stjernen 1272 4
  Benjamin Andreas Lien Elverum SK 1268 4
  Tien Quoc Tran Bærum SS 1266 4
  Jørgen Nordløv Caissa SK 1263 4
  Jonas Høiom Fredriksstad SS 1258 4
  Sverre Hoem Kristiansund SK 1256 4
  Ole-Andreas Sjømoen Groruddalen SK 1256 4
  Stig Jerlow Jacobsen Stavanger SK 1251 4
  Arvid Feed Jakobsen Jæren SK 1246 4
  Arild Myhre Kristiansund SK 1245 4
  Ståle Jan Evenshaug Bærum SS 1234 4
  Kjell Hjelle Bodø SL 1224 4
  Siako Nizar Fredriksstad SS 1218 4
  Freddy Hestholm Stavanger SK 1218 4
  Linda Fagerli Sæthren SK Stjernen 1217 4
  Carl Marcus Eckholt Porsgrunn SK 1213 4
  Jens Østmann Tønsberg SK 1211 4
  Paul Ivar Johansen Trondheim SF 1205 4
  Emil Forsberg Larvik SK 1201 4
  Stian Kosberg Molde SK 1191 4
  Kåre Frøystein Folgefonn SK 0 4
  Suresh Johnpillai Jessheim SK 0 4
You can sort the list by clicking the column headers

Group overview:
Group:EliteMester12345Sr 65Sr 50Senior BJuniorKadettLilleputtMiniputtTOTAL
Player count:2646476849524529132810353543526
Avg. FIDE rating:239820911863166814841303110217131844143520351686154413391663



Turneringsservice har
fortsatt litt problemer.
Vi har satt opp
alternative løsninger her:
Norsksjakk.no
sjakknm2019.no: oppsett
sjakknm2019.no: resultater

Følg sjakk-NM her:
Bulletin
Live-partier
Program

 

Sjakk-NM i
sosiale medier: