Translations

Autotranslations

 Share this!
   
   
Tournament name:

NORGESMESTERSKAP I SJAKK FOR BARN OG UNGDOM 2016


Updated
jul 15 17
@ 22:32

Views:433

Site powered by:

TournamentService
Locations of visitors to this page

Site:

Scandic Lerkendal Trondheim

Play date:

04. - 06. nov 16

 Welcome   Participants   Bulletin   Live games   Games   Standings  Other tournaments

Participants:
TitleGiven nameLast nameClubn-Rtgi-RtgGroup
FM Tor Fredrik Kaasen Tromsø SKU, TNN 2187 2389 C 13 - 14 år
FM Johannes Haug Nordstrand SKU, OSL 2284 2306 B 15 - 16 år
  Endre Machlik Tromsø SKU, TNN 2154 2202 B 15 - 16 år
  Sondre Waage Tofte Trondheim SFU, TRØ 2140 2181 A 17 - 26 år
FM Sondre Merkesvik Bergens SKU, HORD 2109 2148 B 15 - 16 år
  Ole Emil Frisvold Bergens SKU, HORD 2077 2148 A 17 - 26 år
  Andreas G Tryggestad Nordstrand SKU, OSL 2136 2138 C 13 - 14 år
  Trygve Dahl Gullkongen, TRØ 2130 2129 B 15 - 16 år
  Andre Nielsen Alta SKU, FIN 2026 2077 C 13 - 14 år
  Andreas Fossan Stavanger SKU, ROG 2029 2070 A 17 - 26 år
  Monika Machlik Tromsø SKU, TNN 2025 2048 A 17 - 26 år
  Daniel Nordquelle Nordstrand SKU, OSL 2093 2025 C 13 - 14 år
  Mads Vestby-Ellingsen Tromsø SKU, TNN 1989 2014 C 13 - 14 år
  Jens E Ingebretsen OSSU, OSL 1907 1987 D 12 år
  Alseit Kizatbay Stavanger SKU, ROG 2007 1979 A 17 - 26 år
  Bjørn Emil Jørgensen Trondheim 1791 1974 Åpen klasse
  Mathias Sætre Haukås SSL, HORD 1930 1968 A 17 - 26 år
  Tobias Lang Nilsen Moss SKU, Ø-F 1856 1962 C 13 - 14 år
  Sigurd Kjelsbøl Huse Nordstrand SKU, OSL 1888 1961 B 15 - 16 år
  Jon Machlik Tromsø SKU, TNN 1888 1956 A 17 - 26 år
  Aleksander Lindbøl 1911 U, OSL 1890 1954 B 15 - 16 år
  Eivind Bruaset Trondheim SFU, TRØ 1845 1954 B 15 - 16 år
  Hanna B Kyrkjebø Stavanger SKU, ROG 1918 1951 A 17 - 26 år
  Martin Saltvedt Stavanger SKU, ROG 1860 1945 A 17 - 26 år
  Abyl Kizatbay Stavanger SKU, ROG 1913 1942 C 13 - 14 år
  Karl Juriloo Trondheim SFU, TRØ 1786 1942 A 17 - 26 år
  Marte B Kyrkjebø Stavanger SKU, ROG 1890 1936 A 17 - 26 år
  Bjørn Robertsen Moss SKU, Ø-F 1883 1930 C 13 - 14 år
  Johan Pettersen Harstad SKU, TNN 1821 1919 A 17 - 26 år
  Cornelius Kvendseth Nordstrand SKU, OSL 1824 1906 A 17 - 26 år
  Gunnar Lund Tromsø SKU, TNN 1807 1891 C 13 - 14 år
  Isak Sjøberg Nordstrand SKU, OSL 1781 1888 C 13 - 14 år
  Benjamin Fossan Stavanger SKU, ROG 1831 1883 B 15 - 16 år
  Paulius Cigriejus Rosenborg, TRØ 0 1882 A 17 - 26 år
  Afras Mansoor Søråshøgda SSK, HORD 1786 1881 D 12 år
  Elise Forså Tromsø SKU, TNN 1827 1868 A 17 - 26 år
  Ingrid Greibrokk Alta SKU, FIN 1814 1863 B 15 - 16 år
  Magnus Digernes Nittedal 1782 1854 Åpen klasse
  Håkon Abeland Myrheim Smeaheia SS, ROG 1681 1853 B 15 - 16 år
  Jonas H Rasmussen Bergens SKU, HORD 1816 1838 A 17 - 26 år
  Aleksander Fossan Stavanger SKU, ROG 1826 1827 C 13 - 14 år
  Per Arne Skrede Aalesunds 1707 1805 Åpen klasse
  Shazil Shehzad Sandved SSK, ROG 1649 1801 F 10 år
  Edvin Jarve Stavanger SKU, ROG 1659 1781 B 15 - 16 år
  Sigve Sundsbø Elefantene, TRØ 1673 1772 B 15 - 16 år
  Thyra Kvendseth Nordstrand SKU, OSL 1710 1769 C 13 - 14 år
  Aleksander Flæsen Stavanger SKU, ROG 1667 1769 C 13 - 14 år
  Kjetil Andås Masfjorden SKU, HORD 1637 1764 A 17 - 26 år
  Eirik S Enersen Bærum SSU, AKE 1649 1753 B 15 - 16 år
  Noam Aviv Vitenberg 1911 U, OSL 1575 1746 D 12 år
  Fredrik Lytomt Jacobsen Stavanger SKU, ROG 877 1744 C 13 - 14 år
  Kirill Fedchuk Tromsø SKU, TNN 1621 1735 C 13 - 14 år
  Odin Nikolai Heier 1911 U, OSL 1705 1734 B 15 - 16 år
  Petter Andreas Wadstensvik Kristiansund SKU, M-R 1602 1723 A 17 - 26 år
  Sverre Skjølingstad Stavanger SKU, ROG 1550 1717 B 15 - 16 år
  Julian Munk Stavanger SKU, ROG 1641 1716 D 12 år
  Aksel Bu Kvaløy Stavanger SKU, ROG 1571 1708 F 10 år
  Andreas Tenold Nordstrand SKU, OSL 1502 1690 E 11 år
  Ingrid Skaslien Vålerenga USK, OSL 1526 1688 C 13 - 14 år
  Harald Christian Vestjord Tromsø SKU, TNN 1573 1684 C 13 - 14 år
  Amalie Isabel Merkesvik Bergens SKU, HORD 1634 1669 C 13 - 14 år
  Mathias Unneland Aalesund SLU, M-R 1433 1662 E 11 år
  Oliver Opseth Hamar SSU, HED 1469 1651 C 13 - 14 år
  Sondre Lillestøl Melaa OSSU, OSL 1435 1645 C 13 - 14 år
  Maria Greibrokk Alta SKU, FIN 1660 1642 C 13 - 14 år
  Sara Næss Vålerenga USK, OSL 1611 1642 B 15 - 16 år
  Bjørn Robert Løvoll Unhjem Molde SKU, M-R 1568 1641 A 17 - 26 år
  David Nesse Smeaheia SS, ROG 1518 1638 D 12 år
  Per Fredrik Holand Rosenborg, TRØ 1402 1638 B 15 - 16 år
  Tore Martin Madsø Hauan Trondheim 1391 1630 Åpen klasse
  Elias Hulleberg Sidali OSSU, OSL 1534 1629 C 13 - 14 år
  Andreas Gangstad Rygg Gullkongen, TRØ 1316 1628 B 15 - 16 år
  Gaute Bergan 1911 U, OSL 1450 1627 C 13 - 14 år
  Even Elias Yuan Hem 1911 U, OSL 1450 1615 B 15 - 16 år
  Torbjørn Valvåg Tromsø SKU, TNN 1401 1615 F 10 år
  Ethan Dias Moss SKU, Ø-F 1174 1609 C 13 - 14 år
  Sondre Stai Trondheim SFU, TRØ 1296 1608 A 17 - 26 år
  Kazim Yilmaz Modum SKU, BUS 1466 1606 A 17 - 26 år
  Mathias Lind Schouten Tromsø SKU, TNN 1378 1604 E 11 år
  Oskar Feed Jakobsen Hå SS, ROG 1320 1602 C 13 - 14 år
  Alisha Shehzad Sandved SSK, ROG 1469 1598 D 12 år
  Embla Ekeland Grønn OSSU, OSL 1522 1595 C 13 - 14 år
  Maximilian L Lystad Vålerenga USK, OSL 1435 1592 C 13 - 14 år
  Mattis Mikelsen Bærum SSU, AKE 1494 1589 A 17 - 26 år
  Ulrikke Langvik Gullkongen, TRØ 1403 1589 C 13 - 14 år
  Shjalg Ole Næss Masfjorden SKU, HORD 830 1588 C 13 - 14 år
  Max Dahl 1911 U, OSL 1459 1580 E 11 år
  Maria Næss Vålerenga USK, OSL 1500 1570 C 13 - 14 år
  Nicholas Sunde Søråshøgda SSK, HORD 1415 1563 D 12 år
  Liam Jansson Rønnestad Søråshøgda SSK, HORD 1454 1557 D 12 år
  Idar Evenstad Harstad SKU, TNN 1344 1553 B 15 - 16 år
  Linnea Garberg Tryggestad Nordstrand SKU, OSL 1410 1542 E 11 år
  Snorre Kristiansen Stavanger SKU, ROG 1346 1542 D 12 år
  Haakon Wright Groruddalen SKU, OSL 1438 1535 B 15 - 16 år
  Sigurd Lauvås Gaure OSSU, OSL 1310 1519 C 13 - 14 år
  Karl Ivar Lavergren Drammens SKU, BUS 1263 1513 D 12 år
  Alexander Øye-Strømberg Rosenborg, TRØ 1196 1513 E 11 år
  David Crosby Moss SKU, Ø-F 1294 1499 B 15 - 16 år
  Mats Nærheim Smeaheia SS, ROG 1285 1497 C 13 - 14 år
  Andreas Skrede Hausken Aalesund SLU, M-R 1102 1494 C 13 - 14 år
  Alexander Tjora Stavanger SKU, ROG 1092 1480 B 15 - 16 år
  Odd Morten Øvereng Stjørdal 983 1480 Åpen klasse
  Christoffer Langseth Harstad SKU, TNN 1164 1477 A 17 - 26 år
  Jerlow Lytomt Jacobsen Stavanger SKU, ROG 0 1477 B 15 - 16 år
  Arun Vijay Cithu Stavanger SKU, ROG 1301 1474 F 10 år
  Sverre Hestholm Stavanger SKU, ROG 1157 1472 C 13 - 14 år
  Christopher Munk Stavanger SKU, ROG 1242 1466 B 15 - 16 år
  Neil E Sharma OSSU, OSL 716 1464 E 11 år
  Anton Amarapala Strømmen 1108 1463 Åpen klasse
  Tord Tjora Trondheim SFU, TRØ 1197 1448 C 13 - 14 år
  Axel Tunsjø OSSU, OSL 1065 1427 G 9 år og yngre
  Jonas Bringsvor Nilsen Søråshøgda SSK, HORD 753 1426 G 9 år og yngre
  Ariza Hina Søråshøgda SSK, HORD 1214 1424 E 11 år
  Viljar A Gjerstad Stavanger SKU, ROG 1034 1424 C 13 - 14 år
  Andreas Broch-Austvoll Stavanger SKU, ROG 1011 1416 D 12 år
  Torbjørn Krogstad Hystad Søråshøgda SSK, HORD 944 1413 D 12 år
  Bent Fredrik Budde Vålerenga 881 1406 Åpen klasse
  Sander Joa Stavanger SKU, ROG 1001 1404 C 13 - 14 år
  Live Jørgensen Skigelstrand Stavanger SKU, ROG 1185 1403 D 12 år
  Andreas Wetzel Gjøvik SKU, OPP 1165 1393 A 17 - 26 år
  Ken Ronny Schouten Tromsø 748 1391 Åpen klasse
  Eivind Grunt Kreken Nordstrand SKU, OSL 1166 1389 F 10 år
  Ingrid Jørdre Kvamme Bergens SKU, HORD 1353 1388 C 13 - 14 år
  Sheroni Amarapala Strømmen SKU, AKE 1157 1385 C 13 - 14 år
  Sofie Løfaldli Stavanger SKU, ROG 1213 1371 C 13 - 14 år
  Håkon Hembre Helgøy Sandved SSK, ROG 793 1368 C 13 - 14 år
  Johannes Strømberg Kristiansand SKU, V-A 1094 1366 D 12 år
  Håvar Dahl Gullkongen, TRØ 1040 1362 B 15 - 16 år
  Håvar Dahl Hell 1040 1362 Åpen klasse
  David Luangtep Vangen 1911 U, OSL 1177 1360 E 11 år
  Mikkel Li Johansen 1911 U, OSL 1085 1360 D 12 år
  Ian Dahl Gullkongen, TRØ 959 1353 D 12 år
  Ulrik Ruud Trondheim SFU, TRØ 1106 1352 C 13 - 14 år
  Anders Ivan Stein Nittedal SKU, AKE 904 1349 D 12 år
  Max Moe Pedersen Elefantene, TRØ 792 1346 D 12 år
  Anders Midtgard Follo SFU, AKE 1105 1345 C 13 - 14 år
  Shadi Sian Rosenborg, TRØ 1001 1345 G 9 år og yngre
  Sivert Børseth Gullkongen, TRØ 752 1336 D 12 år
  Ibragim Madagov Greveløkka SK, HED 0 1328 D 12 år
  Linnea Larre OSSU, OSL 946 1324 F 10 år
  Johannes Matre Bergersen Stavanger SKU, ROG 798 1314 C 13 - 14 år
  Ask Amundsen Sørum SKU, AKE 940 1310 E 11 år
  Andreas Virkesdal Jonsterhaug Hordvik SKU, HORD 844 1309 D 12 år
  Emma Viktoria L Marthinussen Konnerud SKU, BUS 709 1302 E 11 år
  Jim Olsen Harstad SKU, TNN 691 1301 B 15 - 16 år
  Paul Ivar Johansen Trondheim 940 1300 Åpen klasse
  Hugo Røste Hamar SSU, HED 1025 1294 E 11 år
  Thomas Jørdre Kvamme Bergens SKU, HORD 743 1294 D 12 år
  Andreas Røberg Beitnes Nordstrand SKU, OSL 1129 1286 E 11 år
  Hy Chang Vo Bærum SSU, AKE 947 1285 F 10 år
  Olav Brattetveit Bergens SKU, HORD 1072 1276 C 13 - 14 år
  Freddy Hestholm Stavanger 834 1264 Åpen klasse
  Gard Alexander Bye Syreng Nittedal SKU, AKE 1034 1263 D 12 år
  Sergey Eliseev Smeaheia SS, ROG 1025 1263 G 9 år og yngre
  Alex Flåtrud Bærum SSU, AKE 1006 1261 E 11 år
  Sander Glesnes Sotra SKU, HORD 788 1260 C 13 - 14 år
  Arne Kjelsbøl Huse Nordstrand SKU, OSL 953 1245 C 13 - 14 år
  Adrian Soderstrom Fagerviks SK, SWE 0 1244 G 9 år og yngre
  Hans Vigleik Jakobsen Sandnes 698 1239 Åpen klasse
  Niklas Unneland Aalesund SLU, M-R 944 1218 C 13 - 14 år
  Magnus Årdal 1911 U, OSL 921 1214 F 10 år
  Harald Kittel Lytomt Jacobsen Stavanger SKU, ROG 512 1208 F 10 år
  Kristoffer Wang Strømhaug Rosenborg, TRØ 934 1197 G 9 år og yngre
  Sigurd Rommetveit Hammerfest SKU, FIN 525 1196 F 10 år
  Ruben Bekken Rosenborg, TRØ 609 1195 F 10 år
  Arjun Vijay Cithu Stavanger SKU, ROG 871 1192 G 9 år og yngre
  Gustav Hestholm Stavanger SKU, ROG 784 1182 E 11 år
  Egil Peter Budde Vålerenga USK, OSL 666 1181 B 15 - 16 år
  Jo Frønsdal Engedal OSSU, OSL 840 1164 F 10 år
  Livia Lindstad Nordstrand SKU, OSL 0 1161 F 10 år
  Lars Paul Huse Nordstrand 824 1151 Åpen klasse
  Amelia Nordquelle Nordstrand SKU, OSL 869 1140 G 9 år og yngre
  Jørgen Vamnes Sæther Sørum SKU, AKE 784 1129 D 12 år
  Eva Skaslien Vålerenga USK, OSL 877 1128 E 11 år
  Julie Sømhovd Nordstrand SKU, OSL 573 1123 E 11 år
  Thomas Kirkholm Skauen Kragerø SKU, TEL 619 1102 G 9 år og yngre
  Jiahao Eric Ji Rosenborg, TRØ 848 1095 G 9 år og yngre
  Espen Nordby Hamar SSU, HED 620 1069 C 13 - 14 år
  Areeb Mansoor Søråshøgda SSK, HORD 564 1064 G 9 år og yngre
  Edvin Ekeland Halvorsen Elefantene, TRØ 755 1057 F 10 år
  Elias Hestvik Bærum SSU, AKE 751 1011 C 13 - 14 år
  Noah Myklebust Christensen Lillehammer SSU, OPP 1252 0 D 12 år
  Kristian Natvig 1911 U, OSL 1198 0 C 13 - 14 år
  Henrik Iversen Søråshøgda SSK, HORD 1006 0 C 13 - 14 år
  Åsgeir Moe Nærøy 1002 0 Åpen klasse
  Fredrik Berg Buxrud 1911 U, OSL 940 0 E 11 år
  Truls Bjørkli Kristiansen Kristiansand SKU, V-A 913 0 B 15 - 16 år
  Emil Nickelsen 1911 U, OSL 902 0 D 12 år
  Thomas Sekkingstad Sotra SKU, HORD 886 0 E 11 år
  Dmitry Rudshin Smeaheia SS, ROG 860 0 C 13 - 14 år
  Magnus Øyvind Lange Follo SFU, AKE 843 0 D 12 år
  Daniel Straume Beadle Fana SKU, HORD 836 0 B 15 - 16 år
  Elias Fredrik Budde Vålerenga USK, OSL 802 0 F 10 år
  Gard Rye Høyforsslett Bergens SKU, HORD 767 0 D 12 år
  Daniel Høyland Sandved SSK, ROG 767 0 C 13 - 14 år
  Vegard Lauvik Fjeldstad Sotra SKU, HORD 758 0 B 15 - 16 år
  Fredrik Østlie Pettersen Hamar SSU, HED 751 0 D 12 år
  Love Maxim Engedal Sharma OSSU, OSL 746 0 G 9 år og yngre
  Kevin C Ersdal Sandved SSK, ROG 741 0 D 12 år
  Ivan Rozhko Sandved SSK, ROG 714 0 E 11 år
  Anton Krogstad Hystad Søråshøgda SSK, HORD 712 0 G 9 år og yngre
  Daniel Fossan Stavanger SKU, ROG 699 0 D 12 år
  Tobias Nerland Hamar SSU, HED 698 0 C 13 - 14 år
  Jørgen Lervåg Sæther Aalesund SLU, M-R 697 0 E 11 år
  Kasper Kleppe Tunge Stavanger SKU, ROG 669 0 F 10 år
  Johannes Iversen Rosenborg, TRØ 660 0 D 12 år
  Jens Teigen Rosenborg, TRØ 599 0 F 10 år
  Heine Aa Tveranger Masfjorden SKU 594 0 C 13 - 14 år
  Jonas Kleppe Borlaug Sotra SKU, HORD 591 0 G 9 år og yngre
  Linus Borgund Hordvik SKU, HORD 587 0 F 10 år
  Erik Aurelius Låhne Stavanger SKU, ROG 578 0 D 12 år
  Sofie Kristine Ratama Alta SKU, FIN 575 0 F 10 år
  Mattis Gammelmo Wiksén Greveløkka SK, HED 556 0 E 11 år
  Elma Selvik Bergens SKU, HORD 542 0 G 9 år og yngre
  Aksel Asmundsson Greveløkka SK, HED 541 0 E 11 år
  Sigurd Sagland-Jensen Smeaheia SS, ROG 539 0 F 10 år
  Birk Vollstad Tromsø SKU, TNN 537 0 F 10 år
  Sigurd Lye Smeaheia SS ROG 531 0 E 11 år
  Amadeus Hestvik Evenshaug Bærum SSU, AKE 519 0 F 10 år
  Eirik Haugstvedt Bergens SKU, HORD 512 0 D 12 år
  Daniel Kjeldsen Stavanger SKU, ROG 509 0 F 10 år
  Gabriela Lunde Haugsdal Masfjorden SKU, HORD 503 0 G 9 år og yngre
  Ingen Spiller 0 0 F 10 år
  Fredrik Aasen Haukås SSL, HORD 0 0 G 9 år og yngre
  Joakim Aasen Haukås SSL, HORD 0 0 G 9 år og yngre
  Henrik Andersen Sotra SKU, HORD 0 0 G 9 år og yngre
  Julian Moland Bjørknes Skadberg SSK, ROG 0 0 D 12 år
  Ivo Serafin Bjørkum Fana SKU, HORD 0 0 B 15 - 16 år
  Nikolai Brandtun Haukås SSL, HORD 0 0 G 9 år og yngre
  Sigurd Høiseter Brattlien Nittedal SKU, AKE 0 0 E 11 år
  Storm Høiseter Brattlien Nittedal SKU, AKE 0 0 E 11 år
  Bjørn Brekke Tromsø SKU, TNN 0 0 G 9 år og yngre
  Joel Broese Van Groenou Rosenborg, TRØ 0 0 A 17 - 26 år
  Vebjørn Børmark Rosenborg, TRØ 0 0 G 9 år og yngre
  Birk Christensen Skadberg SSK, ROG 0 0 E 11 år
  Nhat-Huy Dac Ho 0 0 Nybegynnerklasse
  Emilie Dahl 0 0 Nybegynnerklasse
  Mikael Digernes Nittedal SKU, AKE 0 0 G 9 år og yngre
  Emerik Dubonnet Rosenborg, TRØ 0 0 D 12 år
  Annar Dunderovic Klyve SK, TEL 0 0 G 9 år og yngre
  Henrik Duun Sjakknusern, TRØ 0 0 C 13 - 14 år
  Kristin Eggen Rosenborg, TRØ 0 0 B 15 - 16 år
  John Bjørnar Eggen-Sætter Rosenborg, TRØ 0 0 E 11 år
  Gabriel Ekren Berg 0 0 Nybegynnerklasse
  Peder Ekren Berg Rosenborg Sjakklubb 0 0 Nybegynnerklasse
  Gisle Ersdal Sandnes 0 0 Åpen klasse
  Mathias Grøvdal Lien Hamar SSU, HED 0 0 B 15 - 16 år
  Sverre Hatle Nymo 0 0 Nybegynnerklasse
  Josefine Lunde Haugsdal Masfjorden SKU, HORD 0 0 D 12 år
  Aleksander Skrede Hausken Aalesund SLU, M-R 0 0 G 9 år og yngre
  Markus Alfredsen Hess Skadberg SSK, ROG 0 0 D 12 år
  Monica Hestvik 0 0 Nybegynnerklasse
  Terje Hjerpebakk 0 0 Nybegynnerklasse
  Mads Even Hobberstad Hå SS, ROG 0 0 C 13 - 14 år
  Amanda Hvile Konnerud SKU, BUS 0 0 E 11 år
  Jiabao Eivind Ji Rosenborg, TRØ 0 0 G 9 år og yngre
  Espen Espe Johansen 1911 0 0 Åpen klasse
  Erik Kammersten-Børresen Drammens SKU, BUS 0 0 D 12 år
  Stian Kammersten-Børresen Drammens SKU, BUS 0 0 D 12 år
  Louis Khoo-Thwe Oslo Barnesjakklubb, OSL 0 0 G 9 år og yngre
  Sigurd Syversveen Kjeldstad Rosenborg, TRØ 0 0 F 10 år
  Haakon Grunt Kreken Nordstrand SKU, OSL 0 0 G 9 år og yngre
  Asle Kydland Hå Ss, ROG 0 0 E 11 år
  Niklas Kønig Rosenborg, TRØ 0 0 E 11 år
  Magnus Ørn Lavergren Drammens Sku, BUS 0 0 G 9 år og yngre
  Filip Espe Li-Johansen 1911 U, OSL 0 0 G 9 år og yngre
  Vegard Lind 0 0 Nybegynnerklasse
  Elizabeth Lindsay 0 0 Nybegynnerklasse
  Sverre Lye Smeaheia SS, ROG 0 0 G 9 år og yngre
  Viktor Nygaard Løvåsen Vålerenga USK, FIN 0 0 G 9 år og yngre
  Tias Sebastian Lian Marthinussen Konnerud SKU, BUS 0 0 G 9 år og yngre
  Kristian Van Der Meijs Skadberg SSK, ROG 0 0 F 10 år
  Christoffer Myrseth Sotra SKU, HORD 0 0 G 9 år og yngre
  Aksel Nes Nittedal SKU, OSL 0 0 F 10 år
  Terje B. Nilsen Søråshøgda 0 0 Nybegynnerklasse
  Henrik Skrove Nordgaard 0 0 Nybegynnerklasse
  Johannes Ofstad Trondheim 0 0 Åpen klasse
  Rune Olsen 0 0 Nybegynnerklasse
  William Alexander Olsen Bærum Ssu, AKE 0 0 G 9 år og yngre
  Andreas Nicolai Persson Skadberg SSK, ROG 0 0 D 12 år
  Martin Ose Pettersen Rosenborg, TRØ 0 0 E 11 år
  Magnus Riseth Rosenborg, TRØ 0 0 G 9 år og yngre
  Nikolay Rozhko Sandved SSK, ROG 0 0 G 9 år og yngre
  Henrik Sagland-Jensen Smeaheia SS, ROG 0 0 E 11 år
  Balder Salte Jæren SSK, ROG 0 0 G 9 år og yngre
  Adam Selvik Bergens SKU, HORD 0 0 G 9 år og yngre
  Alina Shehzad Sandved SSK, ROG 0 0 G 9 år og yngre
  Alexander Sigurdsson 0 0 Nybegynnerklasse
  Henrik H. Skar 0 0 Nybegynnerklasse
  Henrik Skrove Norgdaard Elefantene, TRØ 0 0 D 12 år
  Karl Anker Slettum Kongsberg SKU, BUS 0 0 C 13 - 14 år
  Erlend Sommerhein Bærum USK, AKE 0 0 G 9 år og yngre
  Anton Soug Nordstrand SKU, OSL 0 0 G 9 år og yngre
  Tommy Strømhaug 0 0 Nybegynnerklasse
  Vebjørn Celius Strømme Hammerfest SKU, FIN 0 0 G 9 år og yngre
  Håkon Støren Stavanger SKU, ROG 0 0 E 11 år
  Vetle Støren Stavanger SKU, ROG 0 0 E 11 år
  Steinar Torsvik Størkersen Masfjorden Sku, HORD 0 0 E 11 år
  Qasim M. Sultan Nordstrand SKU, OSL 0 0 E 11 år
  Kristian Sæle OSSU, OSL 0 0 G 9 år og yngre
  Sjur H. Sæthre Sotra SKU, HORD 0 0 G 9 år og yngre
  Martin Gagnum Tonby 1911 U, OSL 0 0 G 9 år og yngre
  Sindre Trønsdal Rosenborg, TRØ 0 0 E 11 år
  Felix Tunsjø OSSU, OSL 0 0 G 9 år og yngre
  Johannes Tylden Kristiansund SKU, M-R 0 0 F 10 år
  Magnus Tylden Kristiansund SKU, M-R 0 0 G 9 år og yngre
  Sven Tobias Ueland Hå SS, ROG 0 0 D 12 år
  Isac R. Vagen Bergens SKU, HORD 0 0 F 10 år
  Mihail Veremjov Smeaheia SS, ROG 0 0 G 9 år og yngre
  Kristjan R. Vinogradov Bergens SKU, HORD 0 0 G 9 år og yngre
  Kha Chang Vo Bærum Ssu, AKE 0 0 G 9 år og yngre
  Kim Roger Hansen Westrum Nittedal SKU, AKE 0 0 E 11 år
  Lyder Øverbø Klyve SK, TEL 0 0 E 11 år
You can sort the list by clicking the column headers

Group overview:
Group:A 17 - 26 årB 15 - 16 årC 13 - 14 årD 12 årE 11 årF 10 årG 9 år og yngreÅpen klasseNybegynnerklasseTOTAL
Player count:253459434029511715313
Avg. FIDE rating:18471728160714751396134212271486-1568
Avg. Federal rating:17491498133410679758407761124-1218