Translations

Autotranslations

 Share this!
   
   
Tournament name:

NM for ungdomslag 2017


Updated
sep 10 17
@ 16:35

Views:31317

Site powered by:

TournamentService
Locations of visitors to this page

Site:

Quality Hotel Residence Sandnes

Play date:

08. - 10. sep 17

 Welcome   Participants   Games   Standings  Other tournaments

Team:
TeamCaptainn-Rtgi-RtgFedGroup
Stavanger 1Erlend Kyrkjebø19822030Juniorlag (ikke fylt 27 år pr. 11. september)
1911ULucas Ranaldi / Geir Nesheim19472004Juniorlag (ikke fylt 27 år pr. 11. september)
Kristiansund 1Roger Hojem / Wenche Tylden18351961Juniorlag (ikke fylt 27 år pr. 11. september)
Stavanger 2Håkon Abeland Myrheim17231807Juniorlag (ikke fylt 27 år pr. 11. september)
SevlandSimen Sørensen14861506Juniorlag (ikke fylt 27 år pr. 11. september)
Stavanger StarsIlia Kakushadze18141868Ungdomslag (ikke fylt 17 år pr. 11. september)
VålerengaTor Skaslien15391683Ungdomslag (ikke fylt 17 år pr. 11. september)
SandvedMats Nærheim13091575Ungdomslag (ikke fylt 17 år pr. 11. september)
BergensKarsten Rye13141464Ungdomslag (ikke fylt 17 år pr. 11. september)
Stavanger CometsFreddy Hestholm13231450Ungdomslag (ikke fylt 17 år pr. 11. september)
Stavanger VikingsStig Jerlow Jacobsen10941393Ungdomslag (ikke fylt 17 år pr. 11. september)
KristiansandLeif O. Bjornes7621126Ungdomslag (ikke fylt 17 år pr. 11. september)
HaugalandEirik Viland00Ungdomslag (ikke fylt 17 år pr. 11. september)
Dream Team VadimVadim Daskevics13181570Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
SøråshøgdaOle Valaker10091429Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
Haukås 1Kjetil Aasen10951427Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
Nordstrand 1Jan Otto Beitnes12011426Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
OSSUArne Sæle11871417Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
Stavanger PenguinsChristian Tunge9411331Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
Stavanger TigersIlia Kakushadze14871320Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
VålerengaTor Skaslien9041233Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
Smeaheia 2Snorre Skrede8121208Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
Kristiansund 1Roger Hojem / Wenche Tylden6631201Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
HammerfestBrita Rommetveit6171196Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
Stavanger LionsTorleiv Broch-Austvoll5931187Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
AltaRobin Pedersen6641174Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
SotraTrond Young8390Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
Haukås 2Kjetil Aasen7640Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
Smeaheia 5Eivind Anfindsen5430Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
Nordstrand 2Jan Otto Beitnes5250Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
Kristiansund 2Roger Hojem / Wenche Tylden00Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
Smeaheia 3Ingvar Wølner00Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
Smeaheia 4Ove Mæstad00Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)
KristiansandLeif O. Bjornes00Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)

Participants:
TitleGiven nameLast nameClubn-Rtgi-RtgFedGroupTeam
FM Lucas Ranaldi 1911U 2253 2282 Juniorlag (ikke fylt 27 å 1911U
  Erlend Kyrkjebø Stavanger Sku 2082 2122 Juniorlag (ikke fylt 27 å Stavanger 1
  Martin Saltvedt Stavanger Sku 2020 2095 Juniorlag (ikke fylt 27 å Stavanger 1
  Abyl Kizatbay Stavanger Sku 2030 2084 Ungdomslag (ikke fylt 17 Stavanger Stars
  Henrik Øie Løbersli Kristiansund Sku 2023 2084 Juniorlag (ikke fylt 27 å Kristiansund 1
  Andreas Fossan Stavanger Sku 1983 2036 Juniorlag (ikke fylt 27 å Stavanger 1
  Fredrik Beer Jacobsen Stavanger Sku 1975 2025 Juniorlag (ikke fylt 27 å Stavanger 1
  Anton Darnell Kristiansund Sku 2029 1992 Juniorlag (ikke fylt 27 å Kristiansund 1
  Aleksander Lindbøl 1911U 1923 1973 Juniorlag (ikke fylt 27 å 1911U
  Aleksander Fossan Stavanger Sku 1834 1966 Ungdomslag (ikke fylt 17 Stavanger Stars
  Benjamin Fossan Stavanger Sku 1890 1938 Juniorlag (ikke fylt 27 å Stavanger 1
  August Berntsen-Øybø 1911U 1895 1917 Juniorlag (ikke fylt 27 å 1911U
  Odin Nikolai Heier 1911U 1719 1847 Juniorlag (ikke fylt 27 å 1911U
  Amir Keadana Stavanger Sku 1736 1810 Juniorlag (ikke fylt 27 å Stavanger 2
  Petter Andreas Wadstensvik Kristiansund Sku 1715 1809 Juniorlag (ikke fylt 27 å Kristiansund 1
  Edvin Jarve Stavanger Sku 1741 1805 Juniorlag (ikke fylt 27 å Stavanger 2
  Aleksander Flæsen Stavanger Sku 1771 1750 Ungdomslag (ikke fylt 17 Stavanger Stars
  Ingrid Skaslien Vålerenga USK 1562 1721 Ungdomslag (ikke fylt 17 Vålerenga
  David Nesse Smeaheia 1650 1716 Barnelag (ikke fylt 13 år Dream Team Vadim
  Sverre Skjølingstad Stavanger Sku 1624 1675 Ungdomslag (ikke fylt 17 Stavanger Stars
  Mats Nærheim Sandved Ssk 1556 1654 Ungdomslag (ikke fylt 17 Sandved
  Megan Alyssa Garcia Vålerenga USK 1516 1646 Ungdomslag (ikke fylt 17 Vålerenga
  Kristoffer Bråtveit Stavanger Sku 1423 1598 Juniorlag (ikke fylt 27 å Stavanger 2
  Ingrid Jørdre Kvamme Bergens Sku 1460 1589 Ungdomslag (ikke fylt 17 Bergens
  Sergey Eliseev Smeaheia 1338 1570 Barnelag (ikke fylt 13 år Dream Team Vadim
  Liam Jansson Rønnestad Bergens Sku 1551 1568 Ungdomslag (ikke fylt 17 Bergens
  Sander Fuglestein Sevland Sku 1445 1568 Juniorlag (ikke fylt 27 å Sevland
  Maximilian L Lystad Vålerenga USK 1417 1568 Ungdomslag (ikke fylt 17 Vålerenga
  Per Tore Pedersen Sevland Sku 1376 1552 Juniorlag (ikke fylt 27 å Sevland
  Amelia Nordquelle Nordstrand Sku 1182 1546 Barnelag (ikke fylt 13 år Nordstrand 1
  Axel Tunsjø OSSU 1368 1528 Barnelag (ikke fylt 13 år OSSU
  Felix Ciobanu Sandved Ssk 1233 1496 Ungdomslag (ikke fylt 17 Sandved
  Eivind Grunt Kreken Nordstrand Sku 1421 1486 Barnelag (ikke fylt 13 år Nordstrand 1
  Fredrik Aasen Haukås skolesjakklag 1362 1476 Barnelag (ikke fylt 13 år Haukås 1
  Christopher Munk Stavanger Sku 1449 1450 Ungdomslag (ikke fylt 17 Stavanger Comets
  Andreas Røberg Beitnes Nordstrand Sku 1262 1430 Barnelag (ikke fylt 13 år Nordstrand 1
  Julian Lothe Ringen Sørsåshøgda SSK 1227 1429 Barnelag (ikke fylt 13 år Søråshøgda
  Sverre Lye Smeaheia 1204 1426 Barnelag (ikke fylt 13 år Dream Team Vadim
  Olav Brattetveit Bergens Sku 1321 1411 Ungdomslag (ikke fylt 17 Bergens
  Andreas Broch-Austvoll Stavanger Sku 1256 1407 Barnelag (ikke fylt 13 år Stavanger Tigers
  Sofie Løfaldli Stavanger Sku 1236 1404 Ungdomslag (ikke fylt 17 Stavanger Vikings
  Hallvard Haug Flatebø Sevland Sku 1494 1399 Juniorlag (ikke fylt 27 å Sevland
  Viljar A Gjerstad Stavanger Sku 1000 1382 Ungdomslag (ikke fylt 17 Stavanger Vikings
  Joakim Aasen Haukås skolesjakklag 1273 1378 Barnelag (ikke fylt 13 år Haukås 1
  Johannes Strømberg Kristiansand Sku 1093 1366 Ungdomslag (ikke fylt 17 Kristiansand
  Daniel Fossan Stavanger Sku 887 1331 Barnelag (ikke fylt 13 år Stavanger Penguins
  Linnea Larre OSSU 1238 1307 Barnelag (ikke fylt 13 år OSSU
  Gard Rye Høyforsslett Bergens Sku 925 1289 Ungdomslag (ikke fylt 17 Bergens
  Teodor Kristoffersen Stavanger Sku 755 1281 Barnelag (ikke fylt 13 år Stavanger Penguins
  Viktor Nygaard Løvåsen Vålerenga USK 858 1265 Barnelag (ikke fylt 13 år Vålerenga
  Livia Lindstad Nordstrand Sku 941 1242 Barnelag (ikke fylt 13 år Nordstrand 1
  Gustav Hestholm Stavanger Sku 1345 1234 Barnelag (ikke fylt 13 år Stavanger Tigers
  Arjun Vijay Cithu Stavanger Sku 1048 1223 Barnelag (ikke fylt 13 år Stavanger Penguins
  Johannes Tylden Kristiansund Sku 801 1216 Barnelag (ikke fylt 13 år Kristiansund 1
  Alexander Skrede Smeaheia 993 1208 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 2
  Eva Skaslien Vålerenga USK 955 1201 Barnelag (ikke fylt 13 år Vålerenga
  Sigurd Rommetveit Hammerfest SKU 693 1196 Barnelag (ikke fylt 13 år Hammerfest
  Mathias Oliver Skrede Smeaheia 561 1190 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 2
  Harald Kittel Lytomt Jacobsen Stavanger Sku 630 1187 Barnelag (ikke fylt 13 år Stavanger Lions
  Magnus Tylden Kristiansund Sku 524 1187 Barnelag (ikke fylt 13 år Kristiansund 1
  Sofie Kristine Ratama Alta Sku 789 1174 Barnelag (ikke fylt 13 år Alta
  Henning Waage Kristiansand Sku 762 1126 Ungdomslag (ikke fylt 17 Kristiansand
  Håkon Abeland Myrheim Stavanger Sku 1788 0 Juniorlag (ikke fylt 27 å Stavanger 2
  Aksel Bu Kvaløy Stavanger Sku 1762 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Stavanger Tigers
  Snorre Kristiansen Stavanger Sku 1643 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Stavanger Stars
  Simen Sørensen Sevland Sku 1632 0 Juniorlag (ikke fylt 27 å Sevland
  Benoni Osaland Frøland Stavanger Sku 1627 0 Juniorlag (ikke fylt 27 å Stavanger 2
  Julian Munk Stavanger Sku 1585 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Stavanger Tigers
  Iver Halse Kristiansund Sku 1575 0 Juniorlag (ikke fylt 27 å Kristiansund 1
  Sverre Hestholm Stavanger Sku 1532 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Stavanger Comets
  David Jess Linjord Stavanger Sku 1506 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Stavanger Comets
  Håkon Hembre Helgøy Sandved Ssk 1427 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Sandved
  Live Jørgensen Skigelstrand Stavanger Sku 1292 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Stavanger Tigers
  Alexander Tjora Stavanger Sku 1231 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Stavanger Comets
  Arun Vijay Cithu Stavanger Sku 1225 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Stavanger Penguins
  Louis Khoo-Thwe OSSU 1196 0 Barnelag (ikke fylt 13 år OSSU
  Sander Joa Stavanger Sku 1187 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Stavanger Vikings
  Fredrik Lytomt Jacobsen Stavanger Sku 1183 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Stavanger Vikings
  Thomas Sekkingstad Sotra Sjakklubb Ungdom 1154 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Sotra
  Andre Gjestemoen-von Hirsch Stavanger Sku 1106 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Stavanger Comets
  Kirill Shchipanov Smeaheia 1082 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Dream Team Vadim
  Kevin C Ersdal Sandved Ssk 1021 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Sandved
  Kristian Holst Oord Stavanger Sku 959 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Stavanger Vikings
  Kristian Sæle OSSU 948 0 Barnelag (ikke fylt 13 år OSSU
  Heine N Johannessen Haukås skolesjakklag 942 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Haukås 1
  Olai Dyrhaug Eriksen Sørsåshøgda SSK 933 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Søråshøgda
  Sigurd Lye Smeaheia 906 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 2
  Elias Fredrik Budde Vålerenga USK 900 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Vålerenga
  Fredrik Nyborg Sørensen Stavanger Sku 873 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Stavanger Penguins
  Jonas Bringsvor Nilsen Sørsåshøgda SSK 869 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Søråshøgda
  Alexander Aasen Haukås skolesjakklag 864 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Haukås 2
  Jonas Kleppe Borlaug Sotra Sjakklubb Ungdom 822 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Sotra
  Theo N Johannessen Haukås skolesjakklag 805 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Haukås 1
  Kasper Kleppe Tunge Stavanger Sku 782 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Stavanger Penguins
  Daniel Høyland Sandved Ssk 771 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Sandved
  Henrik Karlsen Alta Sku 700 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Alta
  Felix Tunsjø OSSU 694 0 Barnelag (ikke fylt 13 år OSSU
  Nikolai Brandtun Haukås skolesjakklag 664 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Haukås 2
  Viljar Bergh Skeide Kristiansund Sku 664 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Kristiansund 1
  Anders Jess Linjord Stavanger Sku 556 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Stavanger Lions
  Titas Malaiska Stavanger Sku 544 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Stavanger Lions
  Live Landsvik Smeaheia 543 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 5
  Vebjørn Celius Strømme Hammerfest SKU 542 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Hammerfest
  Anna Ovidia Young Sotra Sjakklubb Ungdom 541 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Sotra
  Sigurd Sagland-Jensen Smeaheia 538 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 2
  Haakon Grunt Kreken Nordstrand Sku 525 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Nordstrand 2
  Ailo Bang Skarvik Alta Sku 503 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Alta
  Edvard Milch Agledahl Hammerfest SKU 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Hammerfest
  Andreas Gautestad Anfindsen Smeaheia 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 5
  Ingrid Gautestad Anfindsen Smeaheia 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 5
  Noa Brakestad Smeaheia 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 3
  Camilla Broch-Austvoll Stavanger Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Stavanger Lions
  Leon Brudvik Sørsåshøgda SSK 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Søråshøgda
  Harald Haugaland Sku 0 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Haugaland
  Alexander Einangen Hammerfest SKU 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Hammerfest
  Harald Ekornåsvåg Kristiansand Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Kristiansand
  Even Gildestad Kristiansund Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Kristiansund 2
  Martin Jon Grude Smeaheia 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 5
  Haldor Olaves Grytten Smeaheia 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 4
  Symre Mathea Grytten Smeaheia 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 4
  Magnus Grødem Smeaheia 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 4
  Herman Tonning Grønlid Smeaheia 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 3
  Magnus Lid Hagen Sotra Sjakklubb Ungdom 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Sotra
  Elias Hannestad Vålerenga USK 0 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Vålerenga
  Herman Skog Hansen Kristiansund Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Kristiansund 2
  Tor Magnus Hansen Kristiansand Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Kristiansand
  Benjamin Hellem Stavanger Sku 0 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Stavanger Vikings
  Hugo Friestad Ilebekk Kristiansand Sku 0 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Kristiansand
  Even Johannessen Haukås skolesjakklag 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Haukås 2
  Jonas Sunde Kobberdal Nordstrand Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Nordstrand 2
  Jacek Stefan Kotkowski Kristiansund Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Kristiansund 2
  Nikolai Kramer Smeaheia 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 5
  Sumithiran Mahendran Vålerenga USK 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Vålerenga
  Marton Moi Stavanger Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Stavanger Lions
  Sebastian Øvrehus Mæland Smeaheia 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 3
  Rune Mæstad Smeaheia 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 4
  Storm I. Narvesen Smeaheia 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 3
  Martin Seilen Nilsen Haukås skolesjakklag 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Haukås 2
  Ivroy Nimki Smeaheia 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 2
  Mathea Nærheim Smeaheia 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 4
  John Oummen Kristiansand Sku 0 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Kristiansand
  Luke Pinney Nordstrand Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Nordstrand 2
  Isak Rindal Kristiansund Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Kristiansund 2
  Guttorm Rosendal Kristiansand Sku 0 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Kristiansand
  Matheo Schick Sørsåshøgda SSK 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Søråshøgda
  Hans Michael Schnell Kristiansand Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Kristiansand
  Øyvind Simonsen Alta Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Alta
  Noah August Nes Smeland Kristiansand Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Kristiansand
  Timian Martinius Månsson Solaas Nordstrand Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Nordstrand 2
  Ethan Solly Stavanger Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Stavanger Lions
  Anton Soug Nordstrand Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Nordstrand 2
  Ivar Bjørnsen Hauge Sund Haugaland Sku 0 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Haugaland
  Fartein Sveindal Haugaland Sku 0 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Haugaland
  Eva Weston Szemes Vålerenga USK 0 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Vålerenga
  Sander Nilsen Sørås Vålerenga USK 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Vålerenga
  Håvard Torkildsen-Espeland Haukås skolesjakklag 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Haukås 2
  Olav Trannum Kristiansand Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Kristiansand
  Eirik Viland Haugaland Sku 0 0 Ungdomslag (ikke fylt 17 Haugaland
  Felix Wølner Smeaheia 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Smeaheia 3
  Sindre Lyngsaunet Ytrestøyl Kristiansund Sku 0 0 Barnelag (ikke fylt 13 år Kristiansund 1
You can sort the list by clicking the column headers

Group overview:
Group:Juniorlag (ikke fylt 27 år pr. 11. september)Ungdomslag (ikke fylt 17 år pr. 11. september)Barnelag (ikke fylt 13 år pr. 11 september)TOTAL
Player count:223999160
Avg. FIDE rating:1881156413401562
Avg. Federal rating:178813429561231