Translations


Autotranslations

 Share this!
   
   
Tournament name:

Østlandsserien 2016-17


Updated
mar 09 17
@ 19:53

Views:78565

Site powered by:

TournamentService
Locations of visitors to this page

Site:

Diverse

Play date:

29. okt 16 - 05. mar 17

 Welcome   Participants   Games   Standings  Other tournaments

Team:
TeamCaptainn-Rtgi-RtgFedGroup
SK 1911 2210121311 divisjon
SOSS 1210521271 divisjon
Hønefoss 1205021121 divisjon
Drammens Tigers203721061 divisjon
OSS andrelag188521031 divisjon
Moss 1199720601 divisjon
Akademisk197620591 divisjon
Sarpsborg194920491 divisjon
Fredriksstad 1184920301 divisjon
Nordstrand 2175919361 divisjon
Vålerenga 3203321232. divisjon A
Strømmen 1191120812. divisjon A
Follo 1176219082. divisjon A
OSS voksne175518712. divisjon A
Lørenskog161018462. divisjon A
Nordstrand 5169918232. divisjon A
Nordstrand 3166817972. divisjon A
Nittedal155217212. divisjon A
Stjernen 1195720232. divisjon B
Vålerenga 2186919182. divisjon B
Nordstrand 4180318922. divisjon B
SK 1911 3180118662. divisjon B
Bærum 1174818622. divisjon B
Modum 1176118602. divisjon B
Caissa 1159818032. divisjon B
OSS kvinner148716572. divisjon B
Konnerud 1184619223. divisjon A
Tønsberg177918393. divisjon A
Larvik 1158217473. divisjon A
Porsgrunn 1160017213. divisjon A
Drammen 2133515663. divisjon A
Caissa 2003. divisjon A
Kampen 1162118253. divisjon B
Moss 2157017993. divisjon B
Follo 2157317833. divisjon B
Fredriksstad 2138817683. divisjon B
OSS senior151916893. divisjon B
Groruddalen 1147016133. divisjon B
SOSS 2164719213. divisjon C
SK 1911 4165017183. divisjon C
OSS kadett147716383. divisjon C
Hønefoss 2132616043. divisjon C
Nordstrand 6137815723. divisjon C
Strømmen 2104214183. divisjon C
Lillestrøm164518763. divisjon D
Ullr158918123. divisjon D
Hamar164617833. divisjon D
Eidsvoll149717483. divisjon D
Follo 3143516403. divisjon D
OSS hobby142416253. divisjon D
Horten179619184. divisjon A
Kragerø90013564. divisjon A
Porsgrunn 2104313374. divisjon A
Klyve107404. divisjon A
Holmestrand004. divisjon A
Moss 3140617164. divisjon B
Kirkegata144517004. divisjon B
Kampen 2110915104. divisjon B
Vålerenga 6115213794. divisjon B
SK 1911 795813114. divisjon B
Indre Østfold158804. divisjon B
Vålerenga 4156416874. divisjon C
SK 1911 5140216344. divisjon C
OSS lilleputt148315954. divisjon C
Konnerud 2121615384. divisjon C
Modum 2122314634. divisjon C
Bærum 2109314334. divisjon C
Vålerenga 5141818234. divisjon D
Stjernen 2139315754. divisjon D
Follo 4108314534. divisjon D
Nordstrand 8106513644. divisjon D
Groruddalen 280612344. divisjon D
Bærum 351904. divisjon D
Stjernen 3142618504. divisjon E
Gjøvik 177415954. divisjon E
SK 1911 6143115774. divisjon E
OSS miniputt99513334. divisjon E
Nordstrand 7004. divisjon E

Participants:
TitleGiven nameLast nameClubn-Rtgi-RtgFedGroupTeam
IM Magne Sagafos Vålerenga 2352 2393 2. divisjon A Vålerenga 3
FM Anders Hobber Akademisk 2293 2331 1 divisjon Akademisk
IM Øystein Hole Akademisk 2313 2330 1 divisjon Akademisk
IM Atle Grønn OSS 2314 2328 1 divisjon OSS andrelag
FM Roar Elseth OSS 2256 2320 1 divisjon OSS andrelag
FM Bjørnar Byklum SOSS 2314 2316 1 divisjon SOSS 1
FM Brede Alex. Kvisvik Vålerenga 2313 2292 2. divisjon B Vålerenga 2
FM Vegar Koi Gandrud Hønefoss 2252 2283 1 divisjon Hønefoss 1
FM Lucas Ranaldi 1911 2198 2280 1 divisjon SK 1911 2
FM Inge Sandstad Skrondal Akademisk 2231 2272 1 divisjon Akademisk
FM Hans K Harestad SOSS 2235 2263 1 divisjon SOSS 1
FM Lars Hjelmås Drammens 2234 2263 1 divisjon Drammens Tigers
FM Stig Tjomsland Nordstrand 2215 2263 1 divisjon Nordstrand 2
IM Petter Haugli Moss 2243 2257 1 divisjon Moss 1
FM Gustav Gudbrandsen Akademisk 2214 2257 1 divisjon Akademisk
  Dag Ulvin Lillestrøm 2193 2251 3. divisjon D Lillestrøm
  Øystein Bøyum Fossum Vålerenga 2211 2250 2. divisjon B Vålerenga 2
  Øystein Bøyum Fossum Vålerenga 2211 2245 2. divisjon B Vålerenga 2
CM Petter G Stokstad Bærum 2203 2238 2. divisjon B Bærum 1
  Rune Myhrvold Hønefoss 2222 2236 1 divisjon Hønefoss 1
  Odin Blikra Vea Vålerenga 2226 2234 2. divisjon A Vålerenga 3
FM Kristian J. Trygstad 1911 2224 2228 1 divisjon SK 1911 2
  Odin Blikra Vea Vålerenga 2226 2224 2. divisjon B Vålerenga 2
  Bertil Svendsen Vålerenga 2171 2221 2. divisjon B Vålerenga 2
  Kim Chr. Astrup SOSS 2182 2220 1 divisjon SOSS 1
CM Joachim Solberg Sarpsborg 2191 2218 1 divisjon Sarpsborg
FM Pål-Ole Liabøtrø Stjernen 1975 2217 2. divisjon B Stjernen 1
  Anders G Hagen 1911 2206 2211 1 divisjon SK 1911 2
  Ludy Helsio P Sousa Stjernen 2150 2198 2. divisjon B Stjernen 1
  Lars Breivik Drammens 2159 2194 1 divisjon Drammens Tigers
  Trond M. Thorgersen Lørenskog 1803 2194 2. divisjon A Lørenskog
FM Øivind Johansen Sarpsborg 2127 2191 1 divisjon Sarpsborg
  Gudmund Stenersen Vålerenga 2112 2179 2. divisjon B Vålerenga 2
  Avduraim Dogani Fredriksstad 1977 2173 1 divisjon Fredriksstad 1
  Terje Eriksen Drammens 2056 2171 1 divisjon Drammens Tigers
WGM Olga Dolzhikova OSS 2121 2164 2. divisjon B OSS kvinner
  Bror Thanke Nordstrand 2114 2163 1 divisjon Nordstrand 2
  Ivar Chavannes Nordstrand 2129 2161 1 divisjon Nordstrand 2
  Hans O. Lahlum Akademisk 2086 2156 1 divisjon Akademisk
  Kjell Håkon Lien Hønefoss 2113 2154 1 divisjon Hønefoss 1
  Ivar M Dahl Bærum 2068 2150 2. divisjon B Bærum 1
  Jon Rørvik Tempo 2134 2145 3. divisjon A Konnerud 1
  Jens Hjorth Kjølberg 1911 2114 2145 1 divisjon SK 1911 2
  Geir I Henriksen Drammens 2075 2142 1 divisjon Drammens Tigers
  Bjørn Erik Glenne Bærum 2066 2141 2. divisjon B Bærum 1
WIM Ellen Hagesæther Akademisk 2141 2137 1 divisjon Akademisk
  Paul Johansen Moss 2131 2137 1 divisjon Moss 1
  Alf Roger Andersen Akademisk 2116 2134 1 divisjon Akademisk
  Kenneth Gvein 1911 2077 2133 1 divisjon SK 1911 2
FM Alexander M Pena-Riascos Stjernen 2137 2132 2. divisjon B Stjernen 1
  Daniel Nordquelle Nordstrand 2067 2132 1 divisjon Nordstrand 2
  Carl Eric Horda Caissa 2021 2130 2. divisjon B Caissa 1
FM Ward Al-Tarbosh OSS 1992 2130 1 divisjon OSS andrelag
  Per Ofstad OSS 2039 2129 1 divisjon OSS andrelag
  Håkon Briseid Akademisk 2066 2127 1 divisjon Akademisk
  Arne Danielsen Vålerenga 1996 2116 2. divisjon A Vålerenga 3
  Tarjei Joten Svensen OSS 2067 2111 1 divisjon OSS andrelag
  Victor Hansen 1911 2136 2106 1 divisjon SK 1911 2
  Frode Lillevold Strømmen 2103 2103 2. divisjon A Strømmen 1
  Espen Haugstad 1911 2054 2102 1 divisjon SK 1911 2
  Svein Rishovd Moss 2075 2101 1 divisjon Moss 1
  Jan Sørgjerd Nordstrand 2029 2095 1 divisjon Nordstrand 2
  Pål Morten Andreassen SOSS 2068 2085 1 divisjon SOSS 1
  Aleks Semakoff OSS 1995 2084 1 divisjon OSS andrelag
  Roy Kvamme Hønefoss 1983 2082 1 divisjon Hønefoss 1
  Arne-Birger Lund Nordstrand 1922 2079 1 divisjon Nordstrand 2
  Kjell Børre Grebstad SOSS 2040 2076 1 divisjon SOSS 1
  Frode Ludvigsen Drammens 2031 2076 1 divisjon Drammens Tigers
  Robin Olsen Moss 2016 2073 1 divisjon Moss 1
  Viggo Guddahl OSS 1974 2072 1 divisjon OSS andrelag
  Ragnar Holm Hamar 2057 2069 3. divisjon D Hamar
  Martin Østtveit OSS 2033 2066 1 divisjon OSS andrelag
  Joakim Larsen 0 2063 2. divisjon A Follo 1
  Øyvind Bentsen Sarpsborg 1957 2061 1 divisjon Sarpsborg
  Steinar Sidselrud Strømmen 1937 2059 2. divisjon A Strømmen 1
  Kaloyan Kostadinov Stjernen 2008 2058 2. divisjon B Stjernen 1
  Francisco Silva Gonzàles Stjernen 1999 2058 2. divisjon B Stjernen 1
  Anders Thingstad Hønefoss 2018 2056 1 divisjon Hønefoss 1
  Svein Bjørnland Fredriksstad 1840 2055 1 divisjon Fredriksstad 1
  Marianne Wold Haug 1911 2015 2047 2. divisjon B SK 1911 3
  Magnus Danielsen Vålerenga 1936 2046 2. divisjon A Vålerenga 3
  Magnus Danielsen Vålerenga 1936 2046 4. divisjon C Vålerenga 4
  Bjørn Egede-Nissen Drammens 1918 2045 1 divisjon Drammens Tigers
  Lars Eckhardt Nordstrand 1950 2039 1 divisjon Nordstrand 2
  Lars Eckhardt Nordstrand 1950 2039 2. divisjon A Nordstrand 5
  Holger Blauhut Fredriksstad 2143 2038 1 divisjon Fredriksstad 1
  Marianne Wold Haug 1911 2015 2037 1 divisjon SK 1911 2
  Lars Erik Pedersen Strømmen 1987 2037 2. divisjon A Strømmen 1
  Tom R Evensen Horten 1918 2037 4. divisjon A Horten
  Bernt Nordby Fredriksstad 1961 2031 1 divisjon Fredriksstad 1
  Hans-Inge Kongevold Moss 1942 2030 1 divisjon Moss 1
  Stein Sollid OSS 2015 2024 1 divisjon OSS andrelag
  Hogir Talat Sarpsborg 1827 2021 1 divisjon Sarpsborg
  Henrik Carlsen Bærum 1965 2019 2. divisjon B Bærum 1
  Tor Gulbrandsen Nordstrand 1949 2018 1 divisjon Nordstrand 2
  Kristian Livendahl Fredriksstad 1909 2017 1 divisjon Fredriksstad 1
  Raymond Vagle SOSS 1859 2012 1 divisjon SOSS 1
  Askild Bryn Vålerenga 1946 2010 2. divisjon A Vålerenga 3
  Ole Jørn Gyldenås Nordstrand 1907 2007 1 divisjon Nordstrand 2
  Eskil Ekeland Grønn OSS 1965 2005 1 divisjon OSS andrelag
  Vebjørn Selbekk Moss 1883 2005 1 divisjon Moss 1
  Gunnar Stake-Larsen OSS 1914 2003 2. divisjon A OSS voksne
  Roger Stampe Caissa 1829 2002 2. divisjon B Caissa 1
  Shemsi Rukovci Sarpsborg 1800 2002 1 divisjon Sarpsborg
  Aslak Haanshuus Stjernen 1941 1999 2. divisjon B Stjernen 1
  Timo Nurmi Kampen 1879 1999 3. divisjon B Kampen 1
  Oddvar U Voll OSS 1890 1993 2. divisjon A OSS voksne
  Vidar Taksrud Tempo 1909 1991 3. divisjon A Konnerud 1
  Pål H Johansen Akademisk 1774 1989 1 divisjon Akademisk
  Ragnar Knudsen Halden 1843 1988 1 divisjon Sarpsborg
  Roar E Flaten Bærum 1910 1986 2. divisjon B Bærum 1
  Juan Carlos Rueda-Kjeldsen Stjernen 1884 1986 2. divisjon B Stjernen 1
  Øystein Johnsen Tønsberg 1976 1985 3. divisjon A Tønsberg
  Raymond Boger Hønefoss 1888 1985 1 divisjon Hønefoss 1
  Erland Henrichsen Porsgrunn 1968 1983 3. divisjon A Porsgrunn 1
  Ole-Jakob Kristiansen Hamar 1775 1983 3. divisjon D Hamar
  Per Kr Vigdal Nordstrand 1878 1979 2. divisjon A Nordstrand 3
  Yerazik Khachatourian OSS 1952 1975 1 divisjon OSS andrelag
  August Berntsen-Øybø 1911 1939 1974 1 divisjon SK 1911 2
  David Lange Follo 1893 1974 2. divisjon A Follo 1
  Kimia Moradi Bærum 1949 1973 2. divisjon B Bærum 1
WFM Sylvia Johnsen OSS 1897 1972 2. divisjon B OSS kvinner
  Roger E Østebø Hønefoss 1797 1967 1 divisjon Hønefoss 1
  Audun Kvam Lillestrøm 1910 1962 3. divisjon D Lillestrøm
  Finn Egeland Stjernen 1859 1960 2. divisjon B Stjernen 1
  Thor Roverud Caissa 1749 1960 2. divisjon B Caissa 1
  Jørgen Hoel Follo 1897 1959 2. divisjon A Follo 1
  Pål Farmen Caissa 1755 1955 2. divisjon B Caissa 1
  Harry Andersen Fredriksstad 1803 1954 1 divisjon Fredriksstad 1
  Markus Moripen Follo 1886 1951 2. divisjon A Follo 1
  Ivar Sømhovd Nordstrand 1854 1950 2. divisjon A Nordstrand 3
  Andreas Skotheim Tønsberg 1799 1950 3. divisjon A Tønsberg
  Ragnar Edvardsen Drammens 1866 1948 1 divisjon Drammens Tigers
  Jan-Bjarne Rambø Bærum 1724 1945 2. divisjon B Bærum 1
  Kjeld Christensen Moss 1814 1943 4. divisjon B Moss 3
  Bjarne Zachariassen SOSS 1936 1942 1 divisjon SOSS 1
  Ragnar Edvardsen Drammens 1866 1942 3. divisjon A Drammen 2
  Tobias Lang Nilsen Moss 1856 1941 1 divisjon Moss 1
  Henrik Wrangell OSS 1938 1940 2. divisjon A OSS voksne
  Espen Solli Moss 1671 1939 3. divisjon B Moss 2
  Aleksander Lindbøl 1911 1887 1938 1 divisjon SK 1911 2
  Tor Egil Førland SOSS 1809 1938 3. divisjon C SOSS 2
  Arne Hugo Bøe Lørenskog 1729 1938 2. divisjon A Lørenskog
  Roaul Abrahamsson Vålerenga 1849 1937 2. divisjon A Vålerenga 3
  Arnold Mundal Vålerenga 1822 1936 4. divisjon C Vålerenga 4
  Arnold Mundal Vålerenga 1811 1936 2. divisjon A Vålerenga 3
  Kurt Hetland Ullr 1759 1933 3. divisjon D Ullr
  Øystein Grasmo Strømmen 1680 1932 2. divisjon A Strømmen 1
  Steinar Sæther Fredriksstad 1614 1931 3. divisjon B Fredriksstad 2
  August Berntsen-Øybø 1911 1928 1930 2. divisjon B SK 1911 3
  Arild Johansen Horten 1877 1929 4. divisjon A Horten
  Timmie Nygaard Caissa 1823 1926 2. divisjon B Caissa 1
  Sigurd Kjelsbøl Huse Nordstrand 1888 1925 2. divisjon B Nordstrand 4
  Hans Arild Runde Akademisk 1796 1923 1 divisjon Akademisk
  Andreas Støle Follo 1595 1923 2. divisjon A Follo 1
  Rasmus L Haugland Modum 1879 1921 2. divisjon B Modum 1
  Jørgen Mosbech Andersen Strømmen 1820 1921 2. divisjon A Strømmen 1
  Einar Hamre Drammens 1780 1918 1 divisjon Drammens Tigers
  Erling Steigum OSS 1806 1916 3. divisjon B OSS senior
  Jens E Ingebretsen Holmestrand 1907 1915 4. divisjon A Holmestrand
  Jan Synnestvedt Nordstrand 1782 1915 2. divisjon A Nordstrand 3
  Per Omtvedt Stjernen 1853 1912 2. divisjon B Stjernen 1
  Eddy Nygaard Strømmen 1740 1911 2. divisjon A Strømmen 1
  Jan Gunnar Fredriksen Modum 1780 1908 2. divisjon B Modum 1
  Per Gisle Svendsen 1911 1775 1908 2. divisjon B SK 1911 3
  Rolf E Syvertsen Tønsberg 1715 1908 3. divisjon A Tønsberg
  Per Gisle Svendsen 1911 1780 1907 3. divisjon C SK 1911 4
  Per Gisle Svendsen 1911 1775 1907 1 divisjon SK 1911 2
  Jens Chr. Lothe Opdahl SOSS 1697 1905 3. divisjon C SOSS 2
  Sven Erik Rognes 1911 1769 1901 2. divisjon B SK 1911 3
  Valdemar A Staunsbjerg Nordstrand 1803 1893 2. divisjon A Nordstrand 3
  Knut Ø Abrahamsen Nordstrand 1722 1893 2. divisjon B Nordstrand 4
  Sverre Haug Gjøvik 1649 1893 4. divisjon E Gjøvik 1
  Aleksander Lindbøl 1911 1890 1890 2. divisjon B SK 1911 3
  Simon Barane Follo 1829 1890 2. divisjon A Follo 1
  Daniel Hagos Stjernen 1764 1890 4. divisjon E Stjernen 3
  Asbjørn O. Steinskog 1911 1803 1887 2. divisjon B SK 1911 3
  Magnus Digernes Nittedal 1782 1884 2. divisjon A Nittedal
  Nicolai Brun Tønsberg 1641 1884 3. divisjon A Tønsberg
  Kai Inge Esbensen 1911 0 1881 1 divisjon SK 1911 2
  Cornelius Kvendseth Nordstrand 1824 1879 2. divisjon B Nordstrand 4
  Lars Onstad Moss 1789 1878 1 divisjon Moss 1
  Jonatan M Andersen Moss 1727 1875 3. divisjon B Moss 2
  Jon Anders Stabbetorp Fredriksstad 1558 1875 1 divisjon Fredriksstad 1
  Dag Andersen Sarpsborg 1827 1874 1 divisjon Sarpsborg
  Isak Sjøberg Nordstrand 1781 1874 2. divisjon B Nordstrand 4
  Bjarne Undheim OSS 1826 1873 2. divisjon A OSS voksne
  Mathias Nesheim OSS 1836 1872 3. divisjon D OSS hobby
  Bjørn Haveland Bærum 1774 1872 2. divisjon B Bærum 1
  Svein Arne Thrana Nittedal 1701 1872 2. divisjon A Nittedal
  Rune Øistein Aas Vålerenga 1445 1872 4. divisjon D Vålerenga 5
  Frode Aasgaard Eidsvoll 1700 1867 3. divisjon D Eidsvoll
  Zdenek Barton Lillestrøm 1641 1867 3. divisjon D Lillestrøm
  Ole Morten Persen Modum 1589 1867 2. divisjon B Modum 1
  Runar Mathisen Nordstrand 1800 1863 2. divisjon A Nordstrand 5
  Bjørn Robertsen Tønsberg 1831 1861 3. divisjon A Tønsberg
  Georg A Krohg Modum 1699 1861 2. divisjon B Modum 1
  Stefan Flügel Follo 1729 1860 2. divisjon A Follo 1
  Petter Lund Follo 1583 1858 3. divisjon B Follo 2
  Kimiya Sajjadi OSS 1880 1857 2. divisjon B OSS kvinner
  Kimiya Sajjadi OSS 1836 1857 1 divisjon OSS andrelag
  Lars Johan Brodtkorb Horten 1717 1857 4. divisjon A Horten
  Sondre-Andreas B Hoel Lørenskog 1673 1857 2. divisjon A Lørenskog
  Ståle Rein Horten 1675 1851 4. divisjon A Horten
  Lars Johansen Nordstrand 1768 1850 2. divisjon A Nordstrand 3
  Christophe Decelle Fredriksstad 1473 1849 3. divisjon B Fredriksstad 2
  Trond E. Nilsen Nordstrand 1717 1844 2. divisjon A Nordstrand 3
  Ove S Jenssen Moss 1758 1841 3. divisjon B Moss 2
  Jan Ludvigsen Fredriksstad 1615 1840 1 divisjon Fredriksstad 1
  Dag Danielsen Vålerenga 1659 1839 4. divisjon C Vålerenga 4
  Sigmund Lunde Sarpsborg 1657 1836 1 divisjon Sarpsborg
  Thomas Stene Groruddalen 1653 1831 3. divisjon B Groruddalen 1
  Aage G. Sivertsen Vålerenga 1936 1829 2. divisjon B Vålerenga 2
  Karim Ali Fribonden 1701 1825 2. divisjon A Nordstrand 5
  Geir Brobakken Hamar 1674 1825 3. divisjon D Hamar
  Finn Henrik Aas Nittedal 1646 1824 2. divisjon A Nittedal
  Dag Danielsen Vålerenga 1659 1823 4. divisjon D Vålerenga 5
  Odd Pedersen Ullr 1624 1821 3. divisjon D Ullr
  Olav Erikstad 1911 1719 1820 3. divisjon C SK 1911 4
  Olav Erikstad 1911 1714 1820 2. divisjon B SK 1911 3
  Jussi Dyrnes Nordstrand 1668 1820 2. divisjon A Nordstrand 3
  Inge Harkestad OSS 1588 1818 2. divisjon A OSS voksne
  Raad Mirza Sarpsborg 1803 1817 1 divisjon Sarpsborg
  Gisle Bjugn Bærum 1730 1817 2. divisjon B Bærum 1
  Jia Qi Xue 1911 1624 1817 2. divisjon B SK 1911 3
  John Kr. Johnsen OSS 1614 1812 3. divisjon D OSS hobby
  Torstein Furnes Follo 1610 1812 3. divisjon B Follo 2
  Babak Irandoust Sarpsborg 1486 1812 1 divisjon Sarpsborg
  Louis Sit SOSS 1270 1811 1 divisjon SOSS 1
  Jakob Aavik Stjernen 1642 1810 4. divisjon E Stjernen 3
  Sigurd Kittilsen Akademisk 1630 1810 1 divisjon Akademisk
  Børge W Svanholm Nordstrand 1643 1809 2. divisjon A Nordstrand 5
  Simen Berge Moss 1553 1809 3. divisjon B Moss 2
  Bjarne J. Engevik Strømmen 1627 1808 3. divisjon C Strømmen 2
  Hugo Parr Nittedal 1633 1807 2. divisjon A Nittedal
  Pål Skogli Konnerud 1719 1806 3. divisjon A Konnerud 1
  Thyra Kvendseth Nordstrand 1690 1806 3. divisjon C Nordstrand 6
  Paulius Cebatarauskas Larvik 1509 1806 3. divisjon A Larvik 1
  Rowan John Wood Ullr 1564 1805 3. divisjon D Ullr
  Emal Dawar Drammens 1609 1804 3. divisjon A Drammen 2
  Carl Christian Aarnes Nordstrand 1684 1803 1 divisjon Nordstrand 2
  Per Kr. Hansen Kampen 1715 1802 3. divisjon B Kampen 1
  Øyvind Bakken Porsgrunn 1698 1802 3. divisjon A Porsgrunn 1
  Olav Hjortås 1911 1633 1802 4. divisjon C SK 1911 5
  Tommy Hansen OSS 1716 1801 2. divisjon A OSS voksne
  Aage Mella Strømmen 1646 1801 3. divisjon C Strømmen 2
  Odd Andersen Follo 1611 1801 2. divisjon A Follo 1
  Odd Andersen Follo 1611 1801 3. divisjon D Follo 3
  Louis Sit SOSS 1270 1801 3. divisjon C SOSS 2
  Sveinung Ramsøy Lillestrøm 1384 1800 3. divisjon D Lillestrøm
  Jørund Løbach Jørgensen Caissa 1524 1799 3. divisjon A Caissa 2
  Jarle Ness Nordstrand 1607 1798 2. divisjon A Nordstrand 5
  Carl Christian Aarnes Nordstrand 1652 1797 2. divisjon A Nordstrand 5
  Torbjørn Henriksen Moss 1519 1796 3. divisjon B Moss 2
  Jussi Dyrnes Nordstrand 1639 1795 1 divisjon Nordstrand 2
  Jøran Sten Pettersen Porsgrunn 1598 1795 3. divisjon A Porsgrunn 1
  Holger Lange Follo 1598 1791 3. divisjon B Follo 2
  Bibek Liu Lørenskog 1643 1789 2. divisjon A Lørenskog
  Jørund Løbach Jørgensen Caissa 1524 1788 2. divisjon B Caissa 1
  Tom R Wister Kirkegata 1580 1785 4. divisjon B Kirkegata
  Per Lea Follo 1533 1782 2. divisjon A Follo 1
  Per Lea Follo 1533 1782 3. divisjon D Follo 3
  Sven E. Harberg Lillestrøm 1566 1781 3. divisjon D Lillestrøm
  Bjarte Engeset Larvik 1568 1776 3. divisjon A Larvik 1
  Eirik S Enersen Bærum 1649 1775 4. divisjon C Bærum 2
  Rijad Dupovac OSS 1556 1775 3. divisjon C OSS kadett
  Martin Bråten Vålerenga 1554 1775 4. divisjon D Vålerenga 5
  Michael W. Fuglesang OSS 1569 1772 3. divisjon D OSS hobby
  Ivar Alexander Mossin 1911 1515 1772 4. divisjon C SK 1911 5
  Per Lea Follo 1533 1770 3. divisjon B Follo 2
  Aage Mella Strømmen 1630 1768 2. divisjon A Strømmen 1
  Aidin Afsari-Rad Lørenskog 1563 1763 2. divisjon A Lørenskog
  Petter Gjertsen Porsgrunn 1588 1762 3. divisjon A Porsgrunn 1
  Jonas Berger Gjøvik 1792 1758 4. divisjon E Gjøvik 1
  Karl Sebastian Porsgrunn 1624 1757 3. divisjon A Porsgrunn 1
  Thoralf N Barstad Nordstrand 1578 1755 2. divisjon A Nordstrand 5
  Thoralf N Barstad Nordstrand 1578 1755 4. divisjon D Nordstrand 8
  Steinar Leite Modum 1686 1752 2. divisjon B Modum 1
  Jon Kielland-Lund Follo 1500 1751 3. divisjon D Follo 3
  Anders Nilsson Aure Konnerud 1625 1749 3. divisjon A Konnerud 1
  Odin Nikolai Heier 1911 1706 1748 2. divisjon B SK 1911 3
  Lars Sæther Fredriksstad 1436 1748 3. divisjon B Fredriksstad 2
  Odd Habberstad OSS 1531 1747 3. divisjon B OSS senior
  John Olav Kroken Stjernen 1386 1747 4. divisjon E Stjernen 3
  Frank Olav Bruun Strømmen 1509 1746 3. divisjon C Strømmen 2
  Henrik Øieroset Fredriksstad 1541 1745 1 divisjon Fredriksstad 1
  Henrik Øieroset Fredriksstad 1476 1745 3. divisjon B Fredriksstad 2
  William Alexander Olsen Bærum Ssu 1445 1744 4. divisjon C Bærum 2
  Asle Jørgensen Kampen 1419 1744 3. divisjon B Kampen 1
  Thomas Nilsen Hamar 1605 1743 3. divisjon D Hamar
  Sebastian Tomter Aavik Stjernen 1570 1738 4. divisjon D Stjernen 2
  Geir Nesheim 1911 1534 1738 4. divisjon C SK 1911 5
  Anastasia Edakina OSS 1447 1737 2. divisjon B OSS kvinner
  Morten Sundby Caissa 1471 1736 3. divisjon A Caissa 2
  Stein Fjellseth Strømmen 1455 1736 3. divisjon C Strømmen 2
  Rudolf Steinkellner Kirkegata 1473 1734 4. divisjon B Kirkegata
  Kristoffer Gressli Kampen 1567 1733 3. divisjon B Kampen 1
  Eirik S Enersen Bærum 1627 1732 2. divisjon B Bærum 1
  Sara Næss Vålerenga 1611 1731 2. divisjon A Vålerenga 3
  Truls Skauge Klausen Drammens 1561 1729 3. divisjon A Drammen 2
  Lars Kveli Nordstrand 1461 1728 4. divisjon E Nordstrand 7
  Tor Vegard Melbye Eidsvoll 1421 1728 3. divisjon D Eidsvoll
  Håkon Lillebø OSS 1602 1720 3. divisjon B OSS senior
  Øyvind Mørkedal 1911 1578 1720 3. divisjon C SK 1911 4
  Geir Helmersen Larvik 1741 1719 3. divisjon A Larvik 1
  Dag Eriksen OSS 1528 1718 2. divisjon A OSS voksne
  Arnstein Johansen Moss 1481 1718 3. divisjon B Moss 2
  Jan Kristiansen Holmestrand 1378 1717 4. divisjon A Holmestrand
  Sergej Salimdzanov Nittedal 1695 1716 2. divisjon A Nittedal
  Hans Hovden Kirkegata 1478 1716 4. divisjon B Kirkegata
  Benjamin Fjellheim Groruddalen 1519 1715 3. divisjon B Groruddalen 1
  Jan Fuglseth Follo 1478 1714 3. divisjon B Follo 2
  Noam Aviv Vitenberg 1911 1575 1712 4. divisjon E SK 1911 6
  Otto Milvang Nordstrand 1516 1711 2. divisjon A Nordstrand 3
  Odd Martin Kvile Eidsvoll 1543 1709 3. divisjon D Eidsvoll
  Øyvind Mørkedal 1911 1523 1707 4. divisjon C SK 1911 5
  Rolf Livendahl Fredriksstad 1378 1707 3. divisjon B Fredriksstad 2
  Sjur Vullum Løtveit Vålerenga 1338 1707 4. divisjon D Vålerenga 5
  Bård Fjellengen Sarpsborg 1597 1706 1 divisjon Sarpsborg
  Jørn Christian Syversrud Ullr 1446 1699 3. divisjon D Ullr
  Lasse Lie Caissa 1507 1698 2. divisjon B Caissa 1
  Geir Hem Kampen 1350 1697 3. divisjon B Kampen 1
  Stig-Atle Paulsen Modum 1418 1696 4. divisjon C Modum 2
  Stig-Atle Paulsen Modum 1412 1696 2. divisjon B Modum 1
  Trond Jacobsen 1911 1621 1693 3. divisjon C SK 1911 4
  Jan Henrik Ytteborg Kampen 1610 1692 3. divisjon B Kampen 1
  Erik Grindbakken Stjernen 1514 1691 4. divisjon D Stjernen 2
  Roger Granum Hønefoss 1424 1691 3. divisjon C Hønefoss 2
  Thomas G Larsen Larvik 1513 1690 3. divisjon A Larvik 1
  Andreas Tenold Nordstrand 1502 1688 3. divisjon C Nordstrand 6
  Sondre Lillestøl Melaa OSS 1435 1683 4. divisjon C OSS lilleputt
  Andreas Sebastian Porsgrunn 1636 1678 3. divisjon A Porsgrunn 1
  Olav K Hageberg Vålerenga 1407 1677 4. divisjon B Vålerenga 6
  Olav K Hageberg Vålerenga 1407 1677 4. divisjon D Vålerenga 5
  Morten Rolstad OSS 1444 1675 3. divisjon D OSS hobby
  Jan Rune Moberg Follo 1503 1673 3. divisjon B Follo 2
  Maria Edakina 0 1672 2. divisjon B OSS kvinner
  Philip Keryakes Gjøvik 0 1672 4. divisjon E Gjøvik 1
  Richard Flores Eidsvoll 1545 1669 3. divisjon D Eidsvoll
  Markus Slettmoen Hamar 1474 1667 3. divisjon D Hamar
  Lasse Midtstue OSS 1383 1666 3. divisjon D OSS hobby
  Leif Jacobsen Strømmen 1477 1664 3. divisjon C Strømmen 2
  Ole Petter Pedersen Kampen 1459 1661 4. divisjon B Kampen 2
  Jan Ivar Ulekleiv Hamar 1663 1659 3. divisjon D Hamar
  Kolbjørn-Albin Johansen Hønefoss 1472 1659 1 divisjon Hønefoss 1
  Kolbjørn-Albin Johansen Hønefoss 1472 1659 3. divisjon C Hønefoss 2
  Vegar Holter Moss 1292 1659 4. divisjon B Moss 3
  Aristides Skevis OSS 0 1658 3. divisjon B OSS senior
  Sara Næss Vålerenga 1627 1657 2. divisjon B Vålerenga 2
  Lasse Dahl Moss 1347 1655 3. divisjon B Moss 2
  Lasse Dahl Moss 1347 1655 4. divisjon B Moss 3
  Hans K. Gaarder Nordstrand 1434 1654 4. divisjon E Nordstrand 7
  Karl Isak Skau Larvik 1486 1653 3. divisjon A Larvik 1
  Helge Fjellestad 1911 1461 1653 3. divisjon C SK 1911 4
  David Johnson Follo 1443 1645 3. divisjon D Follo 3
  Steinar Simonsen Follo 1272 1645 3. divisjon D Follo 3
  Tor Skaslien Vålerenga 1408 1643 4. divisjon C Vålerenga 4
  Tor Skaslien Vålerenga 1408 1643 4. divisjon D Vålerenga 5
  Anders B Iversen 1911 1450 1642 3. divisjon C SK 1911 4
  Steinar Flo Nordstrand 1379 1642 4. divisjon E Nordstrand 7
  Tor Skaslien Vålerenga 1408 1641 4. divisjon B Vålerenga 6
  Thorgrim J Selmer Konnerud 1355 1640 4. divisjon C Konnerud 2
  Bjørn Hagen Lørenskog 1432 1639 2. divisjon A Lørenskog
  Jonas W Strømsodd Nordstrand 1213 1636 1 divisjon Nordstrand 2
  Camille Victor Prunier OSS 1545 1633 3. divisjon D OSS hobby
  Torben Winther Jensen OSS 1426 1631 3. divisjon B OSS senior
  Thorgrim J Selmer Konnerud 1355 1631 3. divisjon A Konnerud 1
  Max Dahl 1911 1459 1629 4. divisjon E SK 1911 6
  Christian Koyama Poppe 1911 1419 1629 3. divisjon C SK 1911 4
  Gaute Bergan 1911 1516 1627 4. divisjon E SK 1911 6
  Gaute Bergan 1911 1435 1627 4. divisjon B SK 1911 7
  Linnea Garberg Tryggestad Nordstrand 1410 1627 3. divisjon C Nordstrand 6
  Ove Johansen Groruddalen 1253 1627 3. divisjon B Groruddalen 1
  Alexander K Ski OSS 1477 1619 3. divisjon C OSS kadett
  Henrik Gaudernack 1911 1369 1619 2. divisjon B SK 1911 3
  Per Skogli Gjøvik 0 1619 4. divisjon E Gjøvik 1
  Bjørn Magnus Larvik 1430 1617 3. divisjon A Larvik 1
  Henrik Gaudernack 1911 1424 1616 1 divisjon SK 1911 2
  Arve Frydenlund Hønefoss 1307 1616 3. divisjon C Hønefoss 2
  Mattis Mikelsen Bærum 1531 1614 2. divisjon B Bærum 1
  Mattis Mikelsen Bærum 1522 1614 4. divisjon C Bærum 2
  Cato Bekkesletten Groruddalen 1499 1613 3. divisjon B Groruddalen 1
  Jonathan K Ski OSS 1565 1610 3. divisjon C OSS kadett
  Johnny Sebastian Porsgrunn 1471 1610 3. divisjon A Porsgrunn 1
  Anders Søberg Hamar 1391 1610 3. divisjon D Hamar
  Ethan Dias Moss 1174 1609 4. divisjon B Moss 3
  Svetlana Mrachek OSS 1428 1606 2. divisjon B OSS kvinner
  Torge Ugland Nordstrand 1325 1605 4. divisjon E Nordstrand 7
  Espen Kristiansen Indre Østfold 1248 1605 4. divisjon B Indre Østfold
  Hans K. Gaarder Nordstrand 1385 1601 2. divisjon A Nordstrand 3
  Tom Andre Tøftum Larvik 1392 1597 3. divisjon A Larvik 1
  Kazim Yilmaz Modum 1377 1596 2. divisjon B Modum 1
  Embla Ekeland Grønn OSS 1520 1595 4. divisjon C OSS lilleputt
  Ole Kristian Nordsveen Kampen 1170 1589 4. divisjon B Kampen 2
  Ingrid Skaslien Vålerenga 1526 1588 4. divisjon C Vålerenga 4
  Gunnar Sama Drammens 1407 1588 3. divisjon A Drammen 2
  Svenn Solberg Caissa 1265 1585 3. divisjon A Caissa 2
  Ole Gunnar G Prøis Lørenskog 1548 1584 2. divisjon A Lørenskog
  Kazim Yilmaz Modum 1466 1583 4. divisjon C Modum 2
  Michael Eckmann Jensen Nordstrand 1261 1583 4. divisjon E Nordstrand 7
  Maria Næss Vålerenga 1500 1581 4. divisjon C Vålerenga 4
  Svein-Erik Bakken Follo 1365 1579 3. divisjon D Follo 3
  Einar Clausen Frøvik Kragerø 1350 1577 4. divisjon A Kragerø
  Aleksander Johansen OSS 1266 1576 3. divisjon D OSS hobby
  Bjørn P Kristoffersen Gjøvik 1326 1575 4. divisjon E Gjøvik 1
  Maximilian L Lystad Vålerenga 1435 1572 4. divisjon B Vålerenga 6
  Ivan Abrahamsen Gjøvik 0 1571 4. divisjon E Gjøvik 1
  Megan Alyssa Garcia Vålerenga 1447 1569 4. divisjon C Vålerenga 4
  Thomas Wasenius Moss 1268 1569 3. divisjon B Moss 2
  Tore Høisveen Konnerud 1160 1566 4. divisjon C Konnerud 2
  Finn Arild Wister Kirkegata 1249 1565 4. divisjon B Kirkegata
  Alf Marius Kjærås Tønsberg 1512 1562 3. divisjon A Tønsberg
  Elham Abdrlauf OSS 1445 1562 4. divisjon C OSS lilleputt
  Torbjørn Kristoffersen Caissa 1444 1562 2. divisjon B Caissa 1
  Bjørn Lie Caissa 1304 1559 2. divisjon B Caissa 1
  Jonas August Bernstein Stjernen 1336 1553 4. divisjon D Stjernen 2
  Sigurd Lauvås Gaure OSS 1310 1551 3. divisjon C OSS kadett
  Tor Inge Moseid Tønsberg 1255 1550 3. divisjon A Tønsberg
  Lars Eivind Lervåg Kampen 1181 1549 4. divisjon B Kampen 2
  Tor Inge Moseid Tønsberg 1242 1547 3. divisjon A Tønsberg
  Knut Syse OSS 1281 1543 4. divisjon C OSS lilleputt
  Elias Hulleberg Sidali OSS 1534 1540 4. divisjon C OSS lilleputt
  Anders S. Jensen Lillestrøm 1498 1540 3. divisjon D Lillestrøm
  Svein Tevasvoll Kirkegata 1219 1540 4. divisjon B Kirkegata
  Bjørn Rønbeck Follo 1168 1539 4. divisjon D Follo 4
  Oskar Vikhamar-Sandberg Vålerenga 1371 1534 2. divisjon B Vålerenga 2
  Oskar Vikhamar-Sandberg Vålerenga 1371 1534 4. divisjon B Vålerenga 6
  Oskar Vikhamar-Sandberg Vålerenga 1371 1534 4. divisjon D Vålerenga 5
  Tomislav Marosevic Stjernen 1351 1534 4. divisjon D Stjernen 2
  Trygve Olsen Follo 1276 1531 4. divisjon D Follo 4
  Bendik Mjaaland OSS 1327 1526 3. divisjon D OSS hobby
  Bjørn Lie Caissa 1270 1526 3. divisjon A Caissa 2
  Oddbjørn Sjøgren Stjernen 1371 1522 4. divisjon D Stjernen 2
  Oddvar Aasen Moss 1126 1522 3. divisjon B Moss 2
  Henrik Seljeset Berg-Olsen Kampen 1202 1520 4. divisjon B Kampen 2
  Karl Ivar Lavergren Drammens 1263 1519 3. divisjon A Drammen 2
  Kenneth Aasgaard Eidsvoll 1278 1516 3. divisjon D Eidsvoll
  Haakon Wright Groruddalen 1393 1512 3. divisjon B Groruddalen 1
  Roger Løvaas Konnerud 1272 1510 4. divisjon C Konnerud 2
  Anders Ellbro Vålerenga 1158 1508 4. divisjon B Vålerenga 6
  Øyvind Carstensen Nordstrand 1306 1504 4. divisjon E Nordstrand 7
  Arne Sørli Kirkegata 1239 1500 4. divisjon B Kirkegata
  David Crosby Moss 1294 1499 4. divisjon B Moss 3
  Sivert Nikolai Ørsleie Hamar 1336 1498 3. divisjon D Hamar
  Lykke-Merlot Helliesen Caissa 980 1497 3. divisjon A Caissa 2
  Espen Espe Johansen 1911 1156 1489 1 divisjon SK 1911 2
  Atle Stærli Nordstrand 1194 1483 4. divisjon D Nordstrand 8
  Thore Roksvold 1911 1246 1482 4. divisjon C SK 1911 5
  Simon T Johannessen Kragerø 1017 1478 4. divisjon A Kragerø
  Vegard Garmark Follo 1217 1475 4. divisjon D Follo 4
  Erlend Reigstad Hamar 1354 1474 3. divisjon D Hamar
  Dag E Bjørkevoll Nord Nittedal 1243 1473 2. divisjon A Nittedal
  Jon Samset Follo 1077 1472 4. divisjon D Follo 4
  Neil E Sharma OSS 716 1464 4. divisjon E OSS miniputt
  Gjermund Tandberg Modum 1313 1462 4. divisjon C Modum 2
  Erlend Sæteren Nordstrand 1102 1461 4. divisjon D Nordstrand 8
  Egil Flemsæter Konnerud 1082 1459 4. divisjon C Konnerud 2
  Erik Shetelig 1911 1174 1458 4. divisjon C SK 1911 5
  Bjørn Nytrø Vålerenga 1146 1455 4. divisjon D Vålerenga 5
  Tormod Thingstad Hønefoss 1102 1452 3. divisjon C Hønefoss 2
  Anton Amarapala Strømmen 1095 1451 3. divisjon C Strømmen 2
  Trond Nygaard Groruddalen 1089 1449 4. divisjon D Groruddalen 2
  Bjørn Nytrø Vålerenga 1146 1439 4. divisjon B Vålerenga 6
  Aud Norunn Strand Modum 1159 1434 4. divisjon C Modum 2
  Martin Follo 1264 1432 3. divisjon D Follo 3
  Ida Landsverk OSS 1194 1431 2. divisjon B OSS kvinner
  Axel Tunsjø OSS 1065 1427 4. divisjon E OSS miniputt
  Kristian Markhus Brekke Groruddalen 1153 1420 4. divisjon D Groruddalen 2
  Andreas Wetzel Gjøvik 0 1415 4. divisjon E Gjøvik 1
  Asle Tandberg Modum 1043 1411 4. divisjon C Modum 2
  Mikkel Eilertsen Strømmen 946 1411 3. divisjon C Strømmen 2
  Johan Lien Hønefoss 903 1404 3. divisjon C Hønefoss 2
  Kjell Ringstad Caissa 1080 1403 3. divisjon A Caissa 2
  Tom Brentebråten Nordstrand 1049 1403 4. divisjon D Nordstrand 8
  Per-Erik Evensen Modum 1071 1398 4. divisjon C Modum 2
  Håvard Gunnerud Moss 1016 1398 3. divisjon B Moss 2
  Sheroni Amarapala Strømmen 1133 1385 3. divisjon C Strømmen 2
  Mikkel Li Johansen 1911 1085 1384 4. divisjon B SK 1911 7
  Håvard Aarvik-Hansen Drammens 1134 1376 3. divisjon A Drammen 2
  Odd-Einar Ingebretsen Holmestrand 1050 1374 4. divisjon A Holmestrand
  Linnea Larre OSS 1082 1369 4. divisjon E OSS miniputt
  Alf Geir Thowsen Follo 1161 1367 3. divisjon D Follo 3
  Leif Runar Forsth Groruddalen 1026 1367 3. divisjon B Groruddalen 1
  Jonatan Espeland Porsgrunn 957 1367 4. divisjon A Porsgrunn 2
  Alf Geir Thowsen Follo 1188 1361 4. divisjon D Follo 4
  Astrid Sofia Jacobsen Kampen 1105 1359 4. divisjon B Kampen 2
  Per Magnus Larsen Porsgrunn 1069 1356 4. divisjon A Porsgrunn 2
  Anders Ivan Stein Nittedal 904 1349 2. divisjon A Nittedal
  Anders Midtgard Follo 1105 1345 4. divisjon D Follo 4
  Bjørn Flåtrud Bærum 960 1344 4. divisjon C Bærum 2
  Eivind Grunt Kreken Nordstrand 1166 1341 3. divisjon C Nordstrand 6
  David Luangtep Vangen 1911 1177 1340 4. divisjon E SK 1911 6
  Ole-Andreas Sjømoen Groruddalen 940 1324 4. divisjon D Groruddalen 2
  Jan Pettersen Porsgrunn 1063 1320 4. divisjon A Porsgrunn 2
  Lars Lindstad Nordstrand 1071 1314 4. divisjon D Nordstrand 8
  Terje Wahl Lillestrøm 984 1313 3. divisjon D Lillestrøm
  Richard Birkeland Tøndel 1911 1046 1311 4. divisjon B SK 1911 7
  Frode Hansen Porsgrunn 1084 1305 4. divisjon A Porsgrunn 2
  Emma Viktoria L Marthinussen Konnerud 709 1302 4. divisjon C Konnerud 2
  Ola Maurtvedt Indre Østfold 1169 1301 4. divisjon B Indre Østfold
  Elias Haukenes Hamar 1098 1295 3. divisjon D Hamar
  Thomas Nilsson Nordstrand 1038 1281 4. divisjon D Nordstrand 8
  Hy Chang Vo Bærum 947 1277 4. divisjon C Bærum 2
  Sivakumar Padigalingam Groruddalen 829 1268 4. divisjon D Groruddalen 2
  Alex Flåtrud Bærum 1006 1266 4. divisjon C Bærum 2
  Ingvar Torjesen Kveim Kragerø 706 1257 4. divisjon A Kragerø
  Aksel Heien Follo 941 1251 4. divisjon D Follo 4
  Vebjørn Maanum Leonhardsen Bærum 1247 1247 4. divisjon C Bærum 2
  Ask Amundsen Strømmen 972 1245 2. divisjon A Strømmen 1
  Ask Amundsen Strømmen 972 1245 3. divisjon C Strømmen 2
  Andreas Røberg Beitnes Nordstrand 1129 1240 3. divisjon C Nordstrand 6
  Lars Erik Eide Johansen Kragerø 920 1234 4. divisjon A Kragerø
  Jo Frønsdal Engedal OSS 840 1204 4. divisjon E OSS miniputt
  Amelia Nordquelle Nordstrand 912 1168 3. divisjon C Nordstrand 6
  Ørjan Holt Porsgrunn 1002 1144 4. divisjon A Porsgrunn 2
  Eva Skaslien Vålerenga 877 1128 4. divisjon B Vålerenga 6
  Aleksander Kjærstad Groruddalen 650 1111 4. divisjon D Groruddalen 2
  Elias Hestvik Bærum 751 1020 4. divisjon D Bærum 3
  Vanja Cengija OSS 2178 0 1 divisjon OSS andrelag
  Eldin David Indre Østfold 1970 0 4. divisjon B Indre Østfold
  Lars Pilø Hamar 1935 0 3. divisjon D Hamar
  Harald Furnes 1911 1811 0 1 divisjon SK 1911 2
  Harald Furnes 1911 1811 0 2. divisjon B SK 1911 3
  Harald Furnes 1911 1811 0 3. divisjon C SK 1911 4
  Lars Erik Hagen 1911 1758 0 2. divisjon B SK 1911 3
  Thomas Tangen Strømmen 1694 0 2. divisjon A Strømmen 1
  Espen Backe Holmestrand 1575 0 4. divisjon A Holmestrand
  Tone Namtvedt OSS 1536 0 2. divisjon B OSS kvinner
  Driton Jashari Sarpsborg 1466 0 1 divisjon Sarpsborg
  David Larsen Fredriksstad 1447 0 1 divisjon Fredriksstad 1
  Eirik Flaa SOSS 1436 0 3. divisjon C SOSS 2
  Erik Verner Andersen Larvik 1429 0 3. divisjon A Larvik 1
  Rolf Theodo Roderburg OSS 1429 0 2. divisjon A OSS voksne
  Rolf Theodo Roderburg OSS 1429 0 1 divisjon OSS andrelag
  Steinar Haugen Holmestrand 1423 0 4. divisjon A Holmestrand
  Trond Methi Kampen 1421 0 3. divisjon B Kampen 1
  Svein Hansen Larvik 1417 0 3. divisjon A Larvik 1
  Rolf Theodo Roderburg OSS 1405 0 3. divisjon B OSS senior
  Joshua Paul Schmidt Ullr 1399 0 3. divisjon D Ullr
  Bjarne Gjørvad Gjøvik 1382 0 4. divisjon E Gjøvik 1
  Roy Drange Hansen 1911 1378 0 4. divisjon C SK 1911 5
  Jack Svåren Holmestrand 1346 0 4. divisjon A Holmestrand
  Rune Livendahl Fredriksstad 1268 0 3. divisjon B Fredriksstad 2
  Erik Grong Horten 1255 0 4. divisjon A Horten
  Tore Nilsen Modum 1234 0 4. divisjon C Modum 2
  Kristin Stangenes Stjernen 1234 0 4. divisjon E Stjernen 3
  Audun Aamodt Indre Østfold 1206 0 4. divisjon B Indre Østfold
  Kristian Natvig 1911 1204 0 4. divisjon E SK 1911 6
  Kim Tore Trana Eidsvoll 1200 0 3. divisjon D Eidsvoll
  Tamas Dienes OSS 1195 0 3. divisjon D OSS hobby
  Richard Madsen Holmestrand 1186 0 4. divisjon A Holmestrand
  Vincent Dæhli Caissa 1117 0 3. divisjon A Caissa 2
  Christoffer Grimsrud Nielsen Konnerud 1112 0 4. divisjon C Konnerud 2
  Louis Khoo-Thwe OSS 1092 0 4. divisjon E OSS miniputt
  Kjetil Grunnsund Klyve 1074 0 4. divisjon A Klyve
  Bendik Johannesen Stjernen 1066 0 4. divisjon E Stjernen 3
  Iacob Nedreaas Vålerenga 1016 0 4. divisjon B Vålerenga 6
  Iacob Nedreaas Vålerenga 1016 0 4. divisjon D Vålerenga 5
  Petter J Omtvedt Horten 978 0 4. divisjon A Horten
  Fredrik Berg Buxrud 1911 928 0 4. divisjon B SK 1911 7
  Patrick Elphinstone Nittedal 905 0 2. divisjon A Nittedal
  Emil Nickelsen 1911 902 0 4. divisjon B SK 1911 7
  Jørgen Vamnes Sæther Strømmen 900 0 3. divisjon C Strømmen 2
  Tor Harald Aa Olsen Kragerø 869 0 4. divisjon A Kragerø
  Magnus Øyvind Lange Follo 843 0 4. divisjon D Follo 4
  Stian Andre Ramberg Modum 834 0 4. divisjon C Modum 2
  Ahmed Amjad Mustafa Kragerø 797 0 4. divisjon A Kragerø
  Sayed Elham Hosainy Gjøvik 774 0 4. divisjon E Gjøvik 1
  Rune Arild Wågene Kampen 763 0 4. divisjon B Kampen 2
  Love Maxim Engedal Sharma OSS 746 0 4. divisjon E OSS miniputt
  Lars Espen Kristiansen Moss 726 0 3. divisjon B Moss 2
  Kha Chang Vo Bærum 531 0 4. divisjon C Bærum 2
  Amadeus Hestvik Evenshaug Bærum 519 0 4. divisjon D Bærum 3