Translations

Autotranslations

 Share this!
   
   
Tournament name:

Østlandsserien 2017 - 18 4. divisjon


Updated
mar 06 18
@ 23:41

Views:27854

Site powered by:

TournamentService
Locations of visitors to this page

Site:

Diverse

Play date:

05. nov 17 - 04. mar 18

 Welcome   Participants   Games   Standings  Other tournaments

Team:
TeamCaptainn-Rtgi-RtgGroup
Akademisk 2Eirik Løveid16001763A
Fredriksstad 2Rolf Livendahl14601734A
Indre ØstfoldEldin David13021532A
SK 1911 5Johannes Luangtep Kvisla12201495A
Follo 3Per Lea10991404A
KirkegataRudolf Steinkellner14551684B
ElverumJon Kåre Myrene15401626B
KongsvingerChristian Sandberg14431621B
OSS lilleputtEyvind Larre10861350B
NesJoshua Paul Schmidt13920B
Eidsvoll 2Frode Aasgaard12321463C
Nordstrand 8Erlend Sæteren12041434C
OSS kattaEskil Ekeland Grønn18381430C
Groruddalen 3Trond Nygaard9441309C
Hamar 2Jan Ivar Ulekleiv9711192C
Gjøvik 2Jonas Berger7550C
Bærum 2Petter Dale12681683D
KongsbergRobert Sandveen15621666D
Stjernen 4Kristoffer Gressli12801549D
Modum 2Per-Erik Evensen12041467D
Konnerud 2Håvard Aure10521352D
KragerøTruls R. Jørgensen11471428E
PorsgrunnJarle Nilsen10601311E
EikerFrode Skjemstad19270E
KlyveKjetil Grunnsund8620E
Fredriksstad 3Per Øistein Nordtug12081522F
SK 1911 6Johs. R. Kjeken12141458F
Vålerenga 6Bjørn Nytrø11521455F
OSS miniputtArne Sæle9941416F
Nittedal 2Patrick Elphinstone6811162F
Kampen 2Asle Jørgensen13091637G
Groruddalen 2Ove Johansen12031603G
Gjøvik 1Jonas Berger16161591G
Strømmen 2Frank Olav Bruun12731519G
Nordstrand 7Tom Brentebråten11571410G

Participants:
TitleGiven nameLast namen-Rtgi-RtgGroupTeam
  Tarek Spreemann 1880 1947 G Strømmen 2
  Ole Smeby 1845 1925 B Kongsvinger
  Eddy Nygaard 1746 1910 G Strømmen 2
  Svein Erik Lurdalen 1702 1899 D Kongsberg
  Ulrik Olsen 1878 1898 C OSS katta
  Sigurd Kittilsen 1703 1867 A Akademisk 2
  Tom R Wister 1680 1865 B Kirkegata
  Jon Kåre Myrene 1830 1864 B Elverum
  Eskil Ekeland Grønn 1838 1856 C OSS katta
  Petter Dale 0 1832 D Bærum 2
  Elvis Chikwati 1637 1791 A Akademisk 2
  Rolf Livendahl 1467 1788 A Fredriksstad 2
  Marius Fjellheim 0 1787 A Akademisk 2
  Olav Erikstad 1667 1764 A Akademisk 2
  Louis Khoo-Thwe 1530 1762 F OSS miniputt
  Christophe Decelle 1487 1759 A Fredriksstad 2
  Jonas Berger 1684 1758 G Gjøvik 1
  Henrik Øieroset 1508 1755 A Fredriksstad 2
  Frank Olav Bruun 1533 1740 G Strømmen 2
  Hans Hovden 1521 1733 B Kirkegata
  Eldin David 1985 1726 A Indre Østfold
  Erik Løveid 1496 1713 A Akademisk 2
  Dan Vegar Sletten 1425 1708 A Indre Østfold
  Stefan Köwerich 1494 1707 D Kongsberg
  Jan Ivar Ulekleiv 1637 1704 C Hamar 2
  Philip Keryakes 1814 1700 G Gjøvik 1
  Gaute Bergan 1506 1693 F SK 1911 6
  Kazim Yilmaz 1550 1687 D Modum 2
  Aristeidies Skevis 1450 1683 D Bærum 2
  Øyvind Mørkedal 1502 1680 A SK 1911 5
  Asle Jørgensen 1377 1672 G Kampen 2
  Ole Petter Pedersen 1465 1663 G Nordstrand 7
  Oliver Opseth 1539 1662 B Elverum
  Odd Gunnar Heitun 1486 1657 E Kragerø
  Axel Tunsjø 1568 1653 F OSS miniputt
  Øyvind Henriksen 1402 1653 B Kongsvinger
  Rudolf Steinkellner 1415 1648 B Kirkegata
  Einar Clausen Frøvik 1471 1640 E Kragerø
  Lars Sæther 1380 1635 A Fredriksstad 2
  Odd B. Johansen 1303 1628 F Fredriksstad 3
  Dani Rabie Yousef 1413 1625 B Kongsvinger
  Ole Kristian Nordsveen 1214 1621 G Kampen 2
  Geir Hem 1337 1620 G Kampen 2
  Arne Mannerud 1394 1617 C Eidsvoll 2
  Svein-Erik Bakken 1380 1617 A Follo 3
  Abishan Arulmaran 1167 1608 A Indre Østfold
  Lasse Skurtveit 1258 1607 G Kampen 2
  Tore Reppen 1411 1605 B Kongsvinger
  Ove Johansen 1260 1603 G Groruddalen 2
  Jørgen Tveraabak 1333 1587 A SK 1911 5
  Pål Nordquelle 1413 1585 G Nordstrand 7
  John Calvin Hobbes 1423 1577 D Kongsberg
  Tore Høisveen 1216 1572 D Konnerud 2
  Gjermund Tandberg 1341 1559 D Modum 2
  Ingrid Strand 1307 1552 D Modum 2
  Stig Slorafoss 1325 1549 D Stjernen 4
  Rolv Stjern 1351 1531 C Eidsvoll 2
  Atle Stærli 1256 1524 G Nordstrand 7
  Robert Johan Sandven 1245 1523 D Kongsberg
  Asbjørn Langmyr 1437 1521 B Elverum
  Karl Anker Slettum 945 1521 D Kongsberg
  Kenneth Aasgaard 1289 1515 C Eidsvoll 2
  Rolf Rasmussen 1384 1514 D Kongsberg
  Kjetil Selvik 1130 1511 A SK 1911 5
  Per-Erik Evensen 1218 1504 D Modum 2
  Kent Odde 1187 1503 D Konnerud 2
  Trond Nygaard 1108 1502 C Groruddalen 3
  Øyvind Carstensen 1278 1498 C Nordstrand 8
  Svein Tevasvoll 1162 1498 B Kirkegata
  Gunnar Brandshaug Dale 0 1497 D Bærum 2
  Christoffer Grimsrud Nielsen 1169 1493 D Konnerud 2
  Linnea Larre 1250 1492 B OSS lilleputt
  Finn Arild Wister 1207 1492 B Kirkegata
  Amelia Nordquelle 1324 1490 C Nordstrand 8
  Roger Løvaas 1245 1487 D Konnerud 2
  Bjørn P Kristoffersen 1396 1483 G Gjøvik 1
  Arne Sørli 1225 1474 B Kirkegata
  Sivert Nikolai Ørsleie 1280 1473 C Hamar 2
  Glenn-Robert Monsen 1258 1471 A SK 1911 5
  Bjørn Rønbeck 1130 1471 A Follo 3
  Anton Amarapala 1135 1466 G Strømmen 2
  Trygve Olsen 1239 1461 A Follo 3
  Sander Sandvik 1140 1457 A Follo 3
  Johnny Håvik 0 1457 G Kampen 2
  Bjørn Nytrø 1152 1455 F Vålerenga 6
  Roy Drange Hansen 1383 1445 A SK 1911 5
  Aud Norunn Strand 1139 1443 D Modum 2
  Bjørn Brenden 1211 1434 B Elverum
  Simon T Johannessen 1087 1434 E Kragerø
  Jon Samset 1103 1432 A Follo 3
  Anders Ivan Stein 1125 1431 F Nittedal 2
  Andreas Røberg Beitnes 1259 1430 C Nordstrand 8
  Dirar Al Makkawi 1151 1421 D Modum 2
  Thorbjørn Skaug 1113 1416 F Fredriksstad 3
  Thomas Nilsson 1153 1413 G Nordstrand 7
  Mikkel Eilertsen 1060 1407 G Strømmen 2
  Alf Geir Thowsen 1170 1403 A Follo 3
  Håvard Aure 997 1392 D Konnerud 2
  Mikkel Li Johansen 1137 1390 F SK 1911 6
  Egil Flemsæter 1091 1389 D Konnerud 2
  Lars Christian Nygård 1251 1388 B Elverum
  Abdulsalam Qasibeti 1086 1388 D Modum 2
  Tom Brentebråten 1049 1385 G Nordstrand 7
  Thomas Skavreaker 1028 1381 E Porsgrunn
  Richard Birkeland Tøndel 1185 1380 F SK 1911 6
  Livia Lindstad 1177 1374 C Nordstrand 8
  Asle Tandberg 1030 1374 D Modum 2
  Emil Nickelsen 1028 1371 F SK 1911 6
  Sigurd Brattlien 997 1369 F Nittedal 2
  Kim Roger Hansen Westrum 1209 1366 F Nittedal 2
  Leif Runar Forsth 1012 1363 G Groruddalen 2
  Mikkel Eilertsen 1060 1362 G Strømmen 2
  Neil E Sharma 938 1361 B OSS lilleputt
  Jonatan Espeland 1126 1360 E Porsgrunn
  Ola Maurtvedt 1296 1357 A Indre Østfold
  Bent Fredrik Budde 969 1356 F Vålerenga 6
  Ask Amundsen 1153 1353 G Strømmen 2
  Ibragim Madagov 1122 1351 C Hamar 2
  Elias Fredrik Budde 935 1335 F Vålerenga 6
  Ruben Guerrero 1106 1330 B Kongsvinger
  Tor Harald Aa Olsen 1143 1324 E Kragerø
  Christian Sandberg 987 1323 B Kongsvinger
  Philip Høvik 833 1322 C Eidsvoll 2
  Lars Lindstad 1170 1321 G Nordstrand 7
  Per Magnus Larsen 1028 1317 E Porsgrunn
  Ahmed Amjad Mustafa 889 1314 E Kragerø
  Mikael Digernes 827 1311 F Nittedal 2
  Tore Haraldstad 1144 1287 C Hamar 2
  Thomas Kirkholm Skauen 1042 1286 E Kragerø
  Aksel Heien 958 1285 A Follo 3
  Simen Kloster-Jensen 0 1284 C OSS katta
  Kristian Sæle 948 1275 F OSS miniputt
  Ingvar Torjesen Kveim 1009 1273 E Kragerø
  Aksel Nissen Hellerud 0 1272 F SK 1911 6
  Magnus Øyvind Lange 911 1266 A Follo 3
  Viktor Nygaard Løvåsen 858 1265 F Vålerenga 6
  Jan Pettersen 1040 1256 E Porsgrunn
  Mattis Gammelmo Wiksén 658 1239 C Hamar 2
  Ole-Andreas Sjømoen 922 1233 C Groruddalen 3
  Gard Alexander Bye Syreng 974 1228 F Nittedal 2
  Fredrik Berg Buxrud 888 1212 F SK 1911 6
  Felix Tunsjø 694 1212 F OSS miniputt
  Jan Otto Beitnes 872 1209 C Nordstrand 8
  Jo Frønsdal Engedal 922 1208 B OSS lilleputt
  Elma Selvik 917 1203 A SK 1911 5
  Eva Skaslien 955 1201 F Vålerenga 6
  Sivakumar Padigalingam 803 1194 C Groruddalen 3
  Oda Mehlum Petersen 897 1191 C Eidsvoll 2
  Egil Peter Budde 702 1185 F Vålerenga 6
  Stian Andre Ramberg 845 1183 D Modum 2
  Benjamin Stenseng 992 1171 D Konnerud 2
  William Fluck 0 1150 C OSS katta
  Julie Sømhovd 951 1145 C Nordstrand 8
  Fredrik Østlie Pettersen 986 1142 C Hamar 2
  Sigurd Wist Kveine 508 1092 D Bærum 2
  Aleksander Kjærstad 685 1089 G Groruddalen 2
  Espen Nordby 806 1085 C Hamar 2
  Storm Brattlien 659 1014 F Nittedal 2
  Ole Kristian Bjørnø 1927 0 E Eiker
  Arnt-Ole Johansen 1881 0 D Kongsberg
  Sverre Haug 1638 0 G Gjøvik 1
  Frode Kaveldiget 1533 0 B Elverum
  Vebjørn Maanum Leonhardsen 1447 0 D Bærum 2
  Joshua Paul Schmidt 1392 0 B Nes
  Elias Hestvik 1367 0 D Bærum 2
  Andreas Wetzel 1290 0 G Gjøvik 1
  Anders Taraldset 1274 0 D Bærum 2
  Roger Kristensen 1249 0 G Strømmen 2
  Kristin Stangenes 1238 0 D Stjernen 4
  Trond Munkejord 1235 0 D Stjernen 4
  Audun Aamodt 1193 0 A Indre Østfold
  Theodor Holter 1186 0 A Indre Østfold
  Gabriele Zippi 1147 0 G Groruddalen 2
  Bendik Østbye Johannesen 1144 0 D Stjernen 4
  Timian Martinius M Solaas 1102 0 C Nordstrand 8
  Kjetil Grunnsund 1057 0 E Klyve
  Eirik Strøm Austad 1048 0 E Porsgrunn
  Håvard Norendal 971 0 E Klyve
  William Alexander Olsen 909 0 D Bærum 2
  Love Maxim Engedal Sharma 805 0 F OSS miniputt
  Sayed Elham Hosainy 755 0 C Gjøvik 2
  Rune Arild Wågene 743 0 G Kampen 2
  Aksel Nes 681 0 F Nittedal 2
  Lyder Øverbø 667 0 E Klyve
  Anders Vetle Samdal 558 0 F Nittedal 2
  Gaute Kjølner Andersen 0 0 D Stjernen 4
  Marcus Thøger Andresen 0 0 B Nes
  Karanjit Bhatti 0 0 G Groruddalen 2
  Henrik Birkeland 0 0 E Klyve
  Sven Brokstad 0 0 D Bærum 2
  Tormod Carlin 0 0 D Bærum 2
  Conor Cunningham 0 0 D Stjernen 4
  Odd Andre Damman 0 0 C Groruddalen 3
  Jan Arild Dolonen 0 0 G Kampen 2
  Sigurd Døssland 0 0 G Gjøvik 1
  Daniel Erlandsson 0 0 E Eiker
  Jahn Evensen 0 0 B Elverum
  Andreas Sagstuen Granseth 0 0 C Gjøvik 2
  Kim Drange Hansen 0 0 E Eiker
  Per Brendbakken Hansen 0 0 C Gjøvik 2
  Ivar G. Hatterud 0 0 C Gjøvik 2
  Håvard Haug 0 0 F OSS miniputt
  Trond Henriksen 0 0 E Eiker
  Kristian Vedvik Holm 0 0 B Elverum
  Marcus Hyge 0 0 C Gjøvik 2
  Knut Morten Hølen 0 0 E Eiker
  Eva Marie Jacobsen 0 0 C Nordstrand 8
  Morten Skrede Jahren 0 0 D Bærum 2
  Villum Brevick Kierulf 0 0 D Konnerud 2
  Robert Kristensen 0 0 F Vålerenga 6
  Thomas Kristiansen 0 0 F Vålerenga 6
  Ertugrul Arda Kucuk 0 0 C Hamar 2
  Håvard Lillevik 0 0 D Stjernen 4
  Lars Linna 0 0 G Kampen 2
  Ole Martin Lund 0 0 B Nes
  Andreas Damm Lyngstad 0 0 A Indre Østfold
  Sumithiran Mahendran 0 0 F Vålerenga 6
  Martin Hyland Mediås 0 0 C Gjøvik 2
  Rune Myrland 0 0 E Porsgrunn
  Arne Myrvold 0 0 E Eiker
  Dimitry Navrotskiy 0 0 E Klyve
  Jens Nedregård 0 0 B OSS lilleputt
  Nils Nedregård 0 0 B OSS lilleputt
  Bjarne Christian Nettum 0 0 E Klyve
  Jonas Nielsen 0 0 A Akademisk 2
  Per Øistein Nordtug 0 0 F Fredriksstad 3
  Rudi B. Olsen 0 0 G Groruddalen 2
  Jon Even Høiberg Pehrson 0 0 C Gjøvik 2
  Simon Aleksander Pettersen 0 0 F Fredriksstad 3
  Paul Christian Ring 0 0 B Nes
  Aria Senemar 0 0 G Strømmen 2
  Rahmani Mahmoud Shah 0 0 A Indre Østfold
  Gardar Sigurgeirsson 0 0 B Nes
  Dag Håvard Skogholt 0 0 B Nes
  Steinar Dieseth Skogholt 0 0 B Nes
  Martin Skretteberg 0 0 C OSS katta
  Vegard Steen 0 0 G Gjøvik 1
  Marcus Alessandro Stokke 0 0 E Eiker
  Torger Strand 0 0 B Kongsvinger
  Eva Weston Szemes 0 0 F Vålerenga 6
  Rajev Thapar 0 0 F Fredriksstad 3
  Trond Thorstensen 0 0 A Follo 3
  Mikkel Mellem Ulleberg 0 0 F SK 1911 6
  Egil Vold 0 0 F Vålerenga 6
  Andreas Wennemo 0 0 B Nes
  Kelong Xue 0 0 B Elverum
  Nicolai Østensen 0 0 E Klyve
You can sort the list by clicking the column headers

Group overview:
Group:ABCDEFGTOTAL
Player count:33353742273736247
Avg. FIDE rating:15761555138915001386136615441481
Avg. Federal rating:13271349114712281126101212921216



Resultater

1. divisjon
2. divisjon
3. divisjon
4. divisjon

Nyheter

Nyheter fra seriesjakken
Nyheter fra Eliteserien

Oppsett

Eliteserien 2017/2018
Østlandsserien 2017/2018
Midtnorgeserien 2017/2018
Vestlandsserien 2017/2018
Gjestespillere 2017/2018

Skjemaer

Kamprapport elektronisk skjema
Kamprapport papirutgaver
Påmeldingsskjema elektronisk

Reglementer

Reglement for Seriesjakken
Reglement for lagkapteiner
Startavgifter