Translations

Autotranslations

 Share this!
   
   
Tournament name:

Østlandsserien 2017 - 18 4. divisjon


Updated
mar 06 18
@ 23:41

Views:25228

Site powered by:

TournamentService
Locations of visitors to this page

Site:

Diverse

Play date:

05. nov 17 - 04. mar 18

 Welcome   Participants   Games   Standings  Other tournaments

Team:
TeamCaptainn-Rtgi-RtgFedGroup
Akademisk 2Eirik Løveid16001763A
Fredriksstad 2Rolf Livendahl14601734A
Indre ØstfoldEldin David13021532A
SK 1911 5Johannes Luangtep Kvisla12201495A
Follo 3Per Lea10991404A
KirkegataRudolf Steinkellner14551684B
ElverumJon Kåre Myrene15401626B
KongsvingerChristian Sandberg14431621B
OSS lilleputtEyvind Larre10861350B
NesJoshua Paul Schmidt13920B
Eidsvoll 2Frode Aasgaard12321463C
Nordstrand 8Erlend Sæteren12041434C
OSS kattaEskil Ekeland Grønn18381430C
Groruddalen 3Trond Nygaard9441309C
Hamar 2Jan Ivar Ulekleiv9711192C
Gjøvik 2Jonas Berger7550C
Bærum 2Petter Dale12681683D
KongsbergRobert Sandveen15621666D
Stjernen 4Kristoffer Gressli12801549D
Modum 2Per-Erik Evensen12041467D
Konnerud 2Håvard Aure10521352D
KragerøTruls R. Jørgensen11471428E
PorsgrunnJarle Nilsen10601311E
EikerFrode Skjemstad19270E
KlyveKjetil Grunnsund8620E
Fredriksstad 3Per Øistein Nordtug12081522F
SK 1911 6Johs. R. Kjeken12141458F
Vålerenga 6Bjørn Nytrø11521455F
OSS miniputtArne Sæle9941416F
Nittedal 2Patrick Elphinstone6811162F
Kampen 2Asle Jørgensen13091637G
Groruddalen 2Ove Johansen12031603G
Gjøvik 1Jonas Berger16161591G
Strømmen 2Frank Olav Bruun12731519G
Nordstrand 7Tom Brentebråten11571410G

Participants:
TitleGiven nameLast nameClubn-Rtgi-RtgFedGroupTeam
  Tarek Spreemann Strømmen 1880 1947 G Strømmen 2
  Ole Smeby Kongsvinger 1845 1925 B Kongsvinger
  Eddy Nygaard Strømmen 1746 1910 G Strømmen 2
  Svein Erik Lurdalen Kongsberg 1702 1899 D Kongsberg
  Ulrik Olsen OSS 1878 1898 C OSS katta
  Sigurd Kittilsen Akademisk 1703 1867 A Akademisk 2
  Tom R Wister Kirkegata 1680 1865 B Kirkegata
  Jon Kåre Myrene Elverum 1830 1864 B Elverum
  Eskil Ekeland Grønn OSS 1838 1856 C OSS katta
  Petter Dale Bærum 0 1832 D Bærum 2
  Elvis Chikwati Akademisk 1637 1791 A Akademisk 2
  Rolf Livendahl Fredriksstad 1467 1788 A Fredriksstad 2
  Marius Fjellheim Akademisk 0 1787 A Akademisk 2
  Olav Erikstad Akademisk 1667 1764 A Akademisk 2
  Louis Khoo-Thwe OSS 1530 1762 F OSS miniputt
  Christophe Decelle Fredriksstad 1487 1759 A Fredriksstad 2
  Jonas Berger Gjøvik 1684 1758 G Gjøvik 1
  Henrik Øieroset Fredriksstad 1508 1755 A Fredriksstad 2
  Frank Olav Bruun Strømmen 1533 1740 G Strømmen 2
  Hans Hovden Kirkegata 1521 1733 B Kirkegata
  Eldin David Indre Østfold 1985 1726 A Indre Østfold
  Erik Løveid Akademisk 1496 1713 A Akademisk 2
  Dan Vegar Sletten Indre Østfold 1425 1708 A Indre Østfold
  Stefan Köwerich Kongsberg 1494 1707 D Kongsberg
  Jan Ivar Ulekleiv Hamar 1637 1704 C Hamar 2
  Philip Keryakes Gjøvik 1814 1700 G Gjøvik 1
  Gaute Bergan 1911 1506 1693 F SK 1911 6
  Kazim Yilmaz Modum 1550 1687 D Modum 2
  Aristeidies Skevis Bærum 1450 1683 D Bærum 2
  Øyvind Mørkedal 1911 1502 1680 A SK 1911 5
  Asle Jørgensen Kampen 1377 1672 G Kampen 2
  Ole Petter Pedersen Nordstrand 1465 1663 G Nordstrand 7
  Oliver Opseth Elverum 1539 1662 B Elverum
  Odd Gunnar Heitun Kragerø 1486 1657 E Kragerø
  Axel Tunsjø OSS 1568 1653 F OSS miniputt
  Øyvind Henriksen Kongsvinger 1402 1653 B Kongsvinger
  Rudolf Steinkellner Kirkegata 1415 1648 B Kirkegata
  Einar Clausen Frøvik Kragerø 1471 1640 E Kragerø
  Lars Sæther Fredriksstad 1380 1635 A Fredriksstad 2
  Odd B. Johansen Fredriksstad 1303 1628 F Fredriksstad 3
  Dani Rabie Yousef Kongsvinger 1413 1625 B Kongsvinger
  Ole Kristian Nordsveen Kampen 1214 1621 G Kampen 2
  Geir Hem Kampen 1337 1620 G Kampen 2
  Arne Mannerud Eidsvoll 1394 1617 C Eidsvoll 2
  Svein-Erik Bakken Follo 1380 1617 A Follo 3
  Abishan Arulmaran Indre Østfold 1167 1608 A Indre Østfold
  Lasse Skurtveit Kampen 1258 1607 G Kampen 2
  Tore Reppen Kongsvinger 1411 1605 B Kongsvinger
  Ove Johansen Groruddalen 1260 1603 G Groruddalen 2
  Jørgen Tveraabak 1911 1333 1587 A SK 1911 5
  Pål Nordquelle Nordstrand 1413 1585 G Nordstrand 7
  John Calvin Hobbes Kongsberg 1423 1577 D Kongsberg
  Tore Høisveen Konnerud 1216 1572 D Konnerud 2
  Gjermund Tandberg Modum 1341 1559 D Modum 2
  Ingrid Strand Modum 1307 1552 D Modum 2
  Stig Slorafoss Stjernen 1325 1549 D Stjernen 4
  Rolv Stjern Eidsvoll 1351 1531 C Eidsvoll 2
  Atle Stærli Nordstrand 1256 1524 G Nordstrand 7
  Robert Johan Sandven Kongsberg 1245 1523 D Kongsberg
  Asbjørn Langmyr Elverum 1437 1521 B Elverum
  Karl Anker Slettum Kongsberg 945 1521 D Kongsberg
  Kenneth Aasgaard Eidsvoll 1289 1515 C Eidsvoll 2
  Rolf Rasmussen Kongsberg 1384 1514 D Kongsberg
  Kjetil Selvik 1911 1130 1511 A SK 1911 5
  Per-Erik Evensen Modum 1218 1504 D Modum 2
  Kent Odde Konnerud 1187 1503 D Konnerud 2
  Trond Nygaard Groruddalen 1108 1502 C Groruddalen 3
  Øyvind Carstensen Nordstrand 1278 1498 C Nordstrand 8
  Svein Tevasvoll Kirkegata 1162 1498 B Kirkegata
  Gunnar Brandshaug Dale Bærum 0 1497 D Bærum 2
  Christoffer Grimsrud Nielsen Konnerud 1169 1493 D Konnerud 2
  Linnea Larre OSS 1250 1492 B OSS lilleputt
  Finn Arild Wister Kirkegata 1207 1492 B Kirkegata
  Amelia Nordquelle Nordstrand 1324 1490 C Nordstrand 8
  Roger Løvaas Konnerud 1245 1487 D Konnerud 2
  Bjørn P Kristoffersen Gjøvik 1396 1483 G Gjøvik 1
  Arne Sørli Kirkegata 1225 1474 B Kirkegata
  Sivert Nikolai Ørsleie Hamar 1280 1473 C Hamar 2
  Glenn-Robert Monsen 1911 1258 1471 A SK 1911 5
  Bjørn Rønbeck Follo 1130 1471 A Follo 3
  Anton Amarapala Strømmen 1135 1466 G Strømmen 2
  Trygve Olsen Follo 1239 1461 A Follo 3
  Sander Sandvik Follo 1140 1457 A Follo 3
  Johnny Håvik Kampen 0 1457 G Kampen 2
  Bjørn Nytrø Vålerenga 1152 1455 F Vålerenga 6
  Roy Drange Hansen 1911 1383 1445 A SK 1911 5
  Aud Norunn Strand Modum 1139 1443 D Modum 2
  Bjørn Brenden Elverum 1211 1434 B Elverum
  Simon T Johannessen Kragerø 1087 1434 E Kragerø
  Jon Samset Follo 1103 1432 A Follo 3
  Anders Ivan Stein Nittedal 1125 1431 F Nittedal 2
  Andreas Røberg Beitnes Nordstrand 1259 1430 C Nordstrand 8
  Dirar Al Makkawi Modum 1151 1421 D Modum 2
  Thorbjørn Skaug Fredriksstad 1113 1416 F Fredriksstad 3
  Thomas Nilsson Nordstrand 1153 1413 G Nordstrand 7
  Mikkel Eilertsen Strømmen 1060 1407 G Strømmen 2
  Alf Geir Thowsen Follo 1170 1403 A Follo 3
  Håvard Aure Konnerud 997 1392 D Konnerud 2
  Mikkel Li Johansen 1911 1137 1390 F SK 1911 6
  Egil Flemsæter Konnerud 1091 1389 D Konnerud 2
  Lars Christian Nygård Elverum 1251 1388 B Elverum
  Abdulsalam Qasibeti Modum 1086 1388 D Modum 2
  Tom Brentebråten Nordstrand 1049 1385 G Nordstrand 7
  Thomas Skavreaker Porsgrunn 1028 1381 E Porsgrunn
  Richard Birkeland Tøndel 1911 1185 1380 F SK 1911 6
  Livia Lindstad Nordstrand 1177 1374 C Nordstrand 8
  Asle Tandberg Modum 1030 1374 D Modum 2
  Emil Nickelsen 1911 1028 1371 F SK 1911 6
  Sigurd Brattlien Nittedal 997 1369 F Nittedal 2
  Kim Roger Hansen Westrum Nittedal 1209 1366 F Nittedal 2
  Leif Runar Forsth Groruddalen 1012 1363 G Groruddalen 2
  Mikkel Eilertsen Strømmen 1060 1362 G Strømmen 2
  Neil E Sharma OSS 938 1361 B OSS lilleputt
  Jonatan Espeland Porsgrunn 1126 1360 E Porsgrunn
  Ola Maurtvedt Indre Østfold 1296 1357 A Indre Østfold
  Bent Fredrik Budde Vålerenga 969 1356 F Vålerenga 6
  Ask Amundsen Strømmen 1153 1353 G Strømmen 2
  Ibragim Madagov Hamar 1122 1351 C Hamar 2
  Elias Fredrik Budde Vålerenga 935 1335 F Vålerenga 6
  Ruben Guerrero Kongsvinger 1106 1330 B Kongsvinger
  Tor Harald Aa Olsen Kragerø 1143 1324 E Kragerø
  Christian Sandberg Kongsvinger 987 1323 B Kongsvinger
  Philip Høvik Eidsvoll 833 1322 C Eidsvoll 2
  Lars Lindstad Nordstrand 1170 1321 G Nordstrand 7
  Per Magnus Larsen Porsgrunn 1028 1317 E Porsgrunn
  Ahmed Amjad Mustafa Kragerø 889 1314 E Kragerø
  Mikael Digernes Nittedal 827 1311 F Nittedal 2
  Tore Haraldstad Hamar 1144 1287 C Hamar 2
  Thomas Kirkholm Skauen Kragerø 1042 1286 E Kragerø
  Aksel Heien Follo 958 1285 A Follo 3
  Simen Kloster-Jensen OSS 0 1284 C OSS katta
  Kristian Sæle OSS 948 1275 F OSS miniputt
  Ingvar Torjesen Kveim Kragerø 1009 1273 E Kragerø
  Aksel Nissen Hellerud 1911 0 1272 F SK 1911 6
  Magnus Øyvind Lange Follo 911 1266 A Follo 3
  Viktor Nygaard Løvåsen Vålerenga 858 1265 F Vålerenga 6
  Jan Pettersen Porsgrunn 1040 1256 E Porsgrunn
  Mattis Gammelmo Wiksén Hamar 658 1239 C Hamar 2
  Ole-Andreas Sjømoen Groruddalen 922 1233 C Groruddalen 3
  Gard Alexander Bye Syreng Nittedal 974 1228 F Nittedal 2
  Fredrik Berg Buxrud 1911 888 1212 F SK 1911 6
  Felix Tunsjø OSS 694 1212 F OSS miniputt
  Jan Otto Beitnes Nordstrand 872 1209 C Nordstrand 8
  Jo Frønsdal Engedal OSS 922 1208 B OSS lilleputt
  Elma Selvik 1911 917 1203 A SK 1911 5
  Eva Skaslien Vålerenga 955 1201 F Vålerenga 6
  Sivakumar Padigalingam Groruddalen 803 1194 C Groruddalen 3
  Oda Mehlum Petersen Eidsvoll 897 1191 C Eidsvoll 2
  Egil Peter Budde Vålerenga 702 1185 F Vålerenga 6
  Stian Andre Ramberg Modum 845 1183 D Modum 2
  Benjamin Stenseng Konnerud 992 1171 D Konnerud 2
  William Fluck OSS 0 1150 C OSS katta
  Julie Sømhovd Nordstrand 951 1145 C Nordstrand 8
  Fredrik Østlie Pettersen Hamar 986 1142 C Hamar 2
  Sigurd Wist Kveine Bærum 508 1092 D Bærum 2
  Aleksander Kjærstad Groruddalen 685 1089 G Groruddalen 2
  Espen Nordby Hamar 806 1085 C Hamar 2
  Storm Brattlien Nittedal 659 1014 F Nittedal 2
  Ole Kristian Bjørnø Eiker 1927 0 E Eiker
  Arnt-Ole Johansen Kongsberg 1881 0 D Kongsberg
  Sverre Haug Gjøvik 1638 0 G Gjøvik 1
  Frode Kaveldiget Elverum 1533 0 B Elverum
  Vebjørn Maanum Leonhardsen Bærum 1447 0 D Bærum 2
  Joshua Paul Schmidt Nes 1392 0 B Nes
  Elias Hestvik Bærum 1367 0 D Bærum 2
  Andreas Wetzel Gjøvik 1290 0 G Gjøvik 1
  Anders Taraldset Bærum 1274 0 D Bærum 2
  Roger Kristensen Strømmen 1249 0 G Strømmen 2
  Kristin Stangenes Stjernen 1238 0 D Stjernen 4
  Trond Munkejord Stjernen 1235 0 D Stjernen 4
  Audun Aamodt Indre Østfold 1193 0 A Indre Østfold
  Theodor Holter Indre Østfold 1186 0 A Indre Østfold
  Gabriele Zippi Groruddalen 1147 0 G Groruddalen 2
  Bendik Østbye Johannesen Stjernen 1144 0 D Stjernen 4
  Timian Martinius M Solaas Nordstrand 1102 0 C Nordstrand 8
  Kjetil Grunnsund Klyve 1057 0 E Klyve
  Eirik Strøm Austad Porsgrunn 1048 0 E Porsgrunn
  Håvard Norendal Klyve 971 0 E Klyve
  William Alexander Olsen Bærum 909 0 D Bærum 2
  Love Maxim Engedal Sharma OSS 805 0 F OSS miniputt
  Sayed Elham Hosainy Gjøvik 755 0 C Gjøvik 2
  Rune Arild Wågene Kampen 743 0 G Kampen 2
  Aksel Nes Nittedal 681 0 F Nittedal 2
  Lyder Øverbø Klyve 667 0 E Klyve
  Anders Vetle Samdal Nittedal 558 0 F Nittedal 2
  Gaute Kjølner Andersen Stjernen 0 0 D Stjernen 4
  Marcus Thøger Andresen Nes 0 0 B Nes
  Karanjit Bhatti Groruddalen 0 0 G Groruddalen 2
  Henrik Birkeland Klyve 0 0 E Klyve
  Sven Brokstad Bærum 0 0 D Bærum 2
  Tormod Carlin Bærum 0 0 D Bærum 2
  Conor Cunningham Stjernen 0 0 D Stjernen 4
  Odd Andre Damman Groruddalen 0 0 C Groruddalen 3
  Jan Arild Dolonen Kampen 0 0 G Kampen 2
  Sigurd Døssland Gjøvik 0 0 G Gjøvik 1
  Daniel Erlandsson Eiker 0 0 E Eiker
  Jahn Evensen Elverum 0 0 B Elverum
  Andreas Sagstuen Granseth 0 0 C Gjøvik 2
  Kim Drange Hansen Eiker 0 0 E Eiker
  Per Brendbakken Hansen Gjøvik 0 0 C Gjøvik 2
  Ivar G. Hatterud Gjøvik 0 0 C Gjøvik 2
  Håvard Haug OSS 0 0 F OSS miniputt
  Trond Henriksen Eiker 0 0 E Eiker
  Kristian Vedvik Holm Elverum 0 0 B Elverum
  Marcus Hyge Gjøvik 0 0 C Gjøvik 2
  Knut Morten Hølen Eiker 0 0 E Eiker
  Eva Marie Jacobsen Nordstrand 0 0 C Nordstrand 8
  Morten Skrede Jahren Bærum 0 0 D Bærum 2
  Villum Brevick Kierulf Konnerud 0 0 D Konnerud 2
  Robert Kristensen Vålerenga 0 0 F Vålerenga 6
  Thomas Kristiansen Vålerenga 0 0 F Vålerenga 6
  Ertugrul Arda Kucuk Hamar 0 0 C Hamar 2
  Håvard Lillevik Stjernen 0 0 D Stjernen 4
  Lars Linna Kampen 0 0 G Kampen 2
  Ole Martin Lund Nes 0 0 B Nes
  Andreas Damm Lyngstad Indre Østfold 0 0 A Indre Østfold
  Sumithiran Mahendran Vålerenga 0 0 F Vålerenga 6
  Martin Hyland Mediås Gjøvik 0 0 C Gjøvik 2
  Rune Myrland 0 0 E Porsgrunn
  Arne Myrvold Eiker 0 0 E Eiker
  Dimitry Navrotskiy 0 0 E Klyve
  Jens Nedregård OSS 0 0 B OSS lilleputt
  Nils Nedregård OSS 0 0 B OSS lilleputt
  Bjarne Christian Nettum Klyve 0 0 E Klyve
  Jonas Nielsen Akademisk 0 0 A Akademisk 2
  Per Øistein Nordtug Fredriksstad 0 0 F Fredriksstad 3
  Rudi B. Olsen Groruddalen 0 0 G Groruddalen 2
  Jon Even Høiberg Pehrson Gjøvik 0 0 C Gjøvik 2
  Simon Aleksander Pettersen Fredriksstad 0 0 F Fredriksstad 3
  Paul Christian Ring Nes 0 0 B Nes
  Aria Senemar 0 0 G Strømmen 2
  Rahmani Mahmoud Shah Indre Østfold 0 0 A Indre Østfold
  Gardar Sigurgeirsson Nes 0 0 B Nes
  Dag Håvard Skogholt Nes 0 0 B Nes
  Steinar Dieseth Skogholt Nes 0 0 B Nes
  Martin Skretteberg OSS 0 0 C OSS katta
  Vegard Steen Gjøvik 0 0 G Gjøvik 1
  Marcus Alessandro Stokke Eiker 0 0 E Eiker
  Torger Strand Kongsvinger 0 0 B Kongsvinger
  Eva Weston Szemes 0 0 F Vålerenga 6
  Rajev Thapar Fredriksstad 0 0 F Fredriksstad 3
  Trond Thorstensen Follo 0 0 A Follo 3
  Mikkel Mellem Ulleberg 1911 0 0 F SK 1911 6
  Egil Vold Vålerenga 0 0 F Vålerenga 6
  Andreas Wennemo Nes 0 0 B Nes
  Kelong Xue Elverum 0 0 B Elverum
  Nicolai Østensen Klyve 0 0 E Klyve
You can sort the list by clicking the column headers

Group overview:
Group:ABCDEFGTOTAL
Player count:33353742273736247
Avg. FIDE rating:15761555138915001386136615441481
Avg. Federal rating:13271349114712281126101212921216



Resultater

1. divisjon
2. divisjon
3. divisjon
4. divisjon

Nyheter

Nyheter fra seriesjakken
Nyheter fra Eliteserien

Oppsett

Eliteserien 2017/2018
Østlandsserien 2017/2018
Midtnorgeserien 2017/2018
Vestlandsserien 2017/2018
Gjestespillere 2017/2018

Skjemaer

Kamprapport elektronisk skjema
Kamprapport papirutgaver
Påmeldingsskjema elektronisk

Reglementer

Reglement for Seriesjakken
Reglement for lagkapteiner
Startavgifter